Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
ebedziebe
Posty: 302
Rejestracja: 1 wrz 2009, o 20:09

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: ebedziebe »

Anatomia to test twardości - w zakresie w jakim była wymagana (bo nie wiem jak jest teraz) chyba raczej sie nie przyda bo i tak szczegółów nie pamiętam już ( ide na 3 rok ), a później każdy będzie znał raczej tylko swoją działkę

Skawina jak dla mnie to badziew
Awatar użytkownika
consolida
Posty: 137
Rejestracja: 7 lip 2012, o 16:09

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: consolida »

Mam nadzieję, że nie dadzą nam Skawiny na ten rok, bo wszyscy mi mówili, że jest bez sensu i tylko Bochenek się przydaje. O Grayu wszyscy mówią podobnie jak David, dlatego pytałam, czy będzie potrzebny. Ale wypożyczę go na wszelki wypadek.
Dudek
Posty: 345
Rejestracja: 13 maja 2008, o 23:11

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: Dudek »

ebedziebe pisze:Anatomia to test twardości - w zakresie w jakim była wymagana (bo nie wiem jak jest teraz) chyba raczej sie nie przyda bo i tak szczegółów nie pamiętam już ( ide na 3 rok ), a później każdy będzie znał raczej tylko swoją działkę

Skawina jak dla mnie to badziew

Amen. Wszystko bardzo dobrze napisane.
A najlepiej całą anatomię opisuje 3 tom Bochenka, chyba przy tętnicach twarzy, gdzie w stopce jest napisane w skrócie uczenie się na pamięć tego wszystkiego to debilizm".
Awatar użytkownika
swierszczo
Posty: 233
Rejestracja: 12 sty 2010, o 20:27

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: swierszczo »

Jak myślicie warto coś ruszyć na wakacjach z anatomią? Z tego co ludzie mówią to że jest pożniej troche łatwiej. Jak tak to od czego zacząć?
Konnaa
Posty: 31
Rejestracja: 22 sie 2011, o 16:56

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: Konnaa »

swierszczo pisze:Jak myślicie warto coś ruszyć na wakacjach z anatomią? Z tego co ludzie mówią to że jest pożniej troche łatwiej. Jak tak to od czego zacząć?
Podłączam się do pytania. Ja juz slyszlam ze sa ludzie w polowie bochenka.A jak na stomatologii? Jakie ksiazki obowiazuja a jakie ksiazki studenci polecaja do nauki? I mam pyatnie co do biblioteki, jest wystarczajaca ilosc bochenkow dla wszystkich? : )
Awatar użytkownika
AllMySecrets
Posty: 169
Rejestracja: 1 lip 2010, o 11:17

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: AllMySecrets »

. przepraszam ale musze to napisac: nie sra*cie żarem! Ludzie macie wakacje, zostawcie te książki. Jeszcze bedzieci mieli ich dosc. Nie uczylam sie w ogole w wakacje i jakos zdalam anatomie bez zadnych poprawek. Najwieksza glupota jest nauka w wakacje. To jest zycie a nie jakas walka. Nauczcie sie korzystac z wolnego czasu i bawic bo potem juz bedzie za pozno.
Dudek
Posty: 345
Rejestracja: 13 maja 2008, o 23:11

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: Dudek »

Pojęcia o nauce anatomii nie macie i nikt wam tego nie napisze jak to robić.

[at] AllMySecrets, dobrze pisze, idiotyzm uczyć się w wakacje, srać Bochenkami przez cały rok będziecie, po co sobie teraz jeszcze życie utrudniać. Niech was poniesie melanż !
ebedziebe
Posty: 302
Rejestracja: 1 wrz 2009, o 20:09

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: ebedziebe »

Zgadzam się z przedmówcami , to bez sensu bo i tak w niczym nie pomoże a tylko stracicie cenny czas w którym byście mogli wypoczywać
Akantocyt
Posty: 25
Rejestracja: 6 maja 2012, o 09:43

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: Akantocyt »

Ja na wszelki wypadek przerobiłem już dość dużo Bochenka i właśnie rozwiązuję testy z zeszłych lat posiłkując się Grayem.
Nie warto marnować czasu, nawet jeśli teraz nauka ma wyglądać inaczej.
Szkoda, że nie można od razu zdać wszystkiego na początku semestru
Awatar użytkownika
swierszczo
Posty: 233
Rejestracja: 12 sty 2010, o 20:27

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: swierszczo »

Spoko, dzięki ja tylko pytałem
Mikolai
Posty: 337
Rejestracja: 26 kwie 2011, o 10:35

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: Mikolai »

Ile wyniesie wg was ostateczny próg? Myślicie, że jeszcze 200 osób poleci z listy rezerwowej? Pamięta ktoś jak było rok temu?
Awatar użytkownika
consolida
Posty: 137
Rejestracja: 7 lip 2012, o 16:09

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: consolida »

Rok temu było 166. Teraz na pewno próg będzie wyższy. Ja obstawiam 170.
ikju
Posty: 7
Rejestracja: 24 lip 2012, o 20:04

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: ikju »

Hej, gdybyście mieli do wyboru stomatologia Warszawa i Lublin to co byście wybrali? Wiecie może gdzie lepiej nauczą tego fachu, bo odległość od domu praktycznie taka sama.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości