Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
consolida
Posty: 137
Rejestracja: 7 lip 2012, o 16:09

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: consolida »

Akantocyt pisze:Ja na wszelki wypadek przerobiłem już dość dużo Bochenka i właśnie rozwiązuję testy z zeszłych lat posiłkując się Grayem.
Nie warto marnować czasu, nawet jeśli teraz nauka ma wyglądać inaczej.
Szkoda, że nie można od razu zdać wszystkiego na początku semestru
Pierwszy raz się z takim nastawieniem spotykam
Epinefryna

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: Epinefryna »

anilewe012, mi się wydaje, że fachu nauczą tak samo :p ale wolałabym Warszawę
cinek0111
Posty: 40
Rejestracja: 19 maja 2011, o 01:13

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: cinek0111 »

Akantocyt pisze:Ja na wszelki wypadek przerobiłem już dość dużo Bochenka i właśnie rozwiązuję testy z zeszłych lat posiłkując się Grayem.
Nie warto marnować czasu, nawet jeśli teraz nauka ma wyglądać inaczej.
Szkoda, że nie można od razu zdać wszystkiego na początku semestru
Wyczuwam ironię. Mam nadzieję, że dobrze wyczuwam.

Ja nie mam zamiaru się nic w wakacje uczyć - raz, że mi się nie chce, dwa, że nie mam z czego i trzy, że nie chcę się zniechęcać
Awatar użytkownika
consolida
Posty: 137
Rejestracja: 7 lip 2012, o 16:09

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: consolida »

cinek0111 pisze:Wyczuwam ironię. Mam nadzieję, że dobrze wyczuwam.
Ja nie mam zamiaru się nic w wakacje uczyć - raz, że mi się nie chce, dwa, że nie mam z czego i trzy, że nie chcę się zniechęcać
Dobrze wyczuwasz W 100 procentach się z tobą zgadzam . Bez przesady, zmarnować najdłuższe wakacje w życiu na naukę anatomii, której uczenia się będziemy mieć dość podczas studiów. Poza tym nie da się nauczyć wszystkiego na zapas i zdać od razu, kiedy się chce. Też nie mam żadnych książek, bo lista będzie dopiero we wrześniu i wtedy będzie się za nimi rozglądało. Wyścig szczurów coraz bardziej realny.
Kociooka
Posty: 42
Rejestracja: 17 cze 2011, o 10:03

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: Kociooka »

Jak ja się rekrutowałam rok temu, to mówili że stomatologia bardzo dobra jest w Lublinie, zacny sprzęt i w ogóle, ale z własnego doświadczenia nie wiem. Do Warszawy nie składałam wcale, ani na to, ani na lekarski, więc trudno powiedzieć
karolinkaaa
Posty: 5
Rejestracja: 21 lip 2012, o 10:03

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: karolinkaaa »

Może ktoś z was orientuje się jak jest z przepisaniem przedmiotów? Farmacja stoma, wszystko na tej samej uczelni hm ? Domyślam się że z takim wfem, łaciną czy informatyką nie będzie problemu ale jak jest z biofizyką, biologią itp? Z góry dzieki za odp )
Kociooka
Posty: 42
Rejestracja: 17 cze 2011, o 10:03

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: Kociooka »

Nic nie przepiszą, nawet chemii dziewczynom na kierunku farmacja lekarski nie przepisali. Łacinę i wf tak, chociaż nie jestem pewna co do łaciny, zaliczały jeszcze rozpoznania dodatkowo.
mcyska_lub
Posty: 2
Rejestracja: 6 sie 2012, o 20:36

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: mcyska_lub »

POKÓJ DLA STUDENTKI

Wynajmę pokój na ul. Północnej 18 w mieszkaniu 2-pokojowym+salon z aneksem kuchennym. Pokój i części wspólne całkowicie umeblowane(RTV AGD obecne) Całkowity metraż mieszkania 60m2+ 20m2 balkonu. Mieszkanie zupełnie nowe na ogrodzonym osiedlu do zamieszkania od końca września(na dzień dzisiejszy wnętrze jest wykańczane). ŚWIETNA LOKALIZACJA! 3min od Collegium Anatomicum i 10min pieszo na starówke. Mile widziana studentka 1-go bądź 2-go roku medycyny, stomatologii lub farmacji. Cena 650zł+opłaty.
KONTAKT:
606285962( rzadko odbieram ale odpisuje zawszeD) lub [at].pl albo można mnie złapać na FB Marcelina Doering
thetrinity
Posty: 4
Rejestracja: 10 paź 2010, o 13:16

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: thetrinity »

Teraz i tak jest łacina albo wf
Awatar użytkownika
consolida
Posty: 137
Rejestracja: 7 lip 2012, o 16:09

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: consolida »

Doszły wam już zawiadomienia o przyjęciu na studia?
Awatar użytkownika
eMeS
Posty: 233
Rejestracja: 8 kwie 2012, o 22:12

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: eMeS »

Niet, podobno mają być do końca sierpnia
_Lukrecja_
Posty: 12
Rejestracja: 9 lip 2012, o 13:13

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: _Lukrecja_ »

Mi przyszło tylko o nie przyjęciu (na farmację) bo nie złożyłam dokumentów. }
Awatar użytkownika
Jaenelle
Posty: 142
Rejestracja: 24 maja 2011, o 16:01

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: Jaenelle »

W tamtym roku dostałam do ręki decyzję o przyjęciu. Nie zdziwcie się jak wam to przyjdzie w październiku albo i później
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości