1 rok

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
olciaaaa
Posty: 973
Rejestracja: 13 paź 2009, o 20:37

Re: 1 rok

Post autor: olciaaaa »

Może już ktoś utworzy grupę na fejsiku ?
kornwoj
Posty: 1
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:06

Re: 1 rok

Post autor: kornwoj »

Witam,
ogólnie chciałbym pogratulować wszystkim, którzy się dostali na wymarzone studia )
Mam pytanie ma ktoś potwierdzone informacje jak będzie wyglądała nasza nauka na lekarskim wg nowej reformy ( miałem zapytać się podczas składania dokumentów, ale spieszyłem się na pociąg) ? Zapewne i tak dowiemy się szczegółów najwcześniej w październiku albo jeszcze późnej - jako pierwszy rocznik, ale zobaczymy )

mam jeszcze jedną sprawę - z góry przepraszam, że tutaj. Jestem ze Śląska i nikogo nie znam w Poznaniu. Poszukuje pokoju lub miejsca w pokoju, jeśli ktoś szuka współlokatora lub osób do wynajęcia mieszkania to jestem zainteresowany. Wiem, trochę późno się się opamiętałem, ale co poradzić - może coś znajdę, jednak wolałbym mieszkać z UMPowcami.
Pozdrawiam !
Awatar użytkownika
olciaaaa
Posty: 973
Rejestracja: 13 paź 2009, o 20:37

Re: 1 rok

Post autor: olciaaaa »

Z tymi pokojami ciężko jest/ sama szukam i nic konkretnego nie mogę znaleźć. Najlepiej szukac na grunwaldzie albo jeżycach bo blisko uczelni
Gdyby ktoś z Was potrzebował współlokatora piszcie na priv. Interesuje mnie pokój 1 osobowy.
krmowm2
Posty: 196
Rejestracja: 16 wrz 2011, o 12:53

Re: 1 rok

Post autor: krmowm2 »

Tylko nie na fejsbuku
opsinski
Posty: 14
Rejestracja: 16 lip 2012, o 14:07

Re: 1 rok

Post autor: opsinski »

Witam sedrecznie i gratuluję wszystkim co się dostali To będzie nasze wspólne 6 lat intensywnego i ciekawego studenckiego życia.

Myśle, że jako zakonczył się już cała standardowa rekrutacja razem z lista uzupełniającą możemy rozpocząć integracje. Za chwile zajmę się grupą na fejsie. Jeżeli nie fejs to ktoś może wziąć się do założenia naszego forum.

[at] Dzięki serdeczne ze liste - jest brdzo pomocna )

Taki pytanie - WF nam wypadł definitywnie?
opsinski
Posty: 14
Rejestracja: 16 lip 2012, o 14:07

Re: 1 rok

Post autor: opsinski »

zordon, Nie widziałem zadnej rozpiski - jak coś będziesz wiedział daj znać. Przypuszczam że musimy korzystac z przewodników dydaktycznych które są na stronie uczelni. Jakie będziemy mieli przedmioty podała league.
Awatar użytkownika
league
Posty: 51
Rejestracja: 6 lip 2009, o 14:15

Re: 1 rok

Post autor: league »

jeśli mowa o integracji. jeśli ktoś ktoś jest zainteresowany integracją w większym studenckim gronie zapraszam na wrześniowy Campus Akademicki więcej informacji na stronie campus.poznan.pl Nasze UMP mieszka w ośrodku Złota Plaża Polecam serdecznie

opsinski, proszę bardzo jesli chodzi o WF to jak widac nie ma go na pierwszym roku, ale w normach zawsze byl zapis że Uczelnie wyższe muszą zapewniac chociaz 2 semestry WFu jako przedmiot obowiązkowy, więc może będzie później - ale co będzie później, tego jeszcze nikt nie wie jak widac na rozpisce trzeba wyrobic 4 pkt ECTS jako fakultety, wiec w ich ramach można sobie wybrać oczywiście WF.
opsinski
Posty: 14
Rejestracja: 16 lip 2012, o 14:07

Re: 1 rok

Post autor: opsinski »

league, Dzięki za pomoc - nalezysz do dobrze poinformowanych Czyli na najbliższy rok większość spraw jest ustalony.
keńdzix
Posty: 16
Rejestracja: 30 cze 2012, o 19:33

Re: 1 rok

Post autor: keńdzix »

nie ma wf-u na pierwszym roku? nie wierzę.
a czy ktoś może mi wyjaśnić co na tej rozpisce oznacza kategoria ćwiczeń: a, b i c?
grzegorz92
Posty: 76
Rejestracja: 30 cze 2012, o 10:06

Re: 1 rok

Post autor: grzegorz92 »

lacina nadal bedzie obowiazkowa, czy sie cos pozmienia?
Murthad
Posty: 74
Rejestracja: 23 lip 2011, o 08:20

Re: 1 rok

Post autor: Murthad »

Na lekarskim od tego roku nie ma łaciny ani w-fu wogóle
I nie ma co patrzeć na zeszłoroczne przewodniki dydaktyczne bo co roku są nowe ] Zamieszczają je parę dni przed rozpoczęciem roku.
Awatar użytkownika
league
Posty: 51
Rejestracja: 6 lip 2009, o 14:15

Re: 1 rok

Post autor: league »

Jak już robimy się tacy facebookowi . Murthad, daje lubię to! dla Twojej wypowiedzi

A swoją drogą, tutaj też możemy się umawiać na spotkanie integracyjne, robimy forum roku na FB ? Może poczekać aż będziemy podzieleni na grupy
opsinski, przyznaj się, chcesz po prostu wszystkich zweryfikować
Murthad
Posty: 74
Rejestracja: 23 lip 2011, o 08:20

Re: 1 rok

Post autor: Murthad »

NA FB wyświetlają się powiadomienia a tu nie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości