Bydgoszcz czy Poznań?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
rybka27
Posty: 18
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:33

Bydgoszcz czy Poznań?

Post autor: rybka27 »

Dostałam się na obie uczelnie,jednak nie wiem co wybrać.Odległość jest nieistotna.Proszę pomóżcie mi
Awatar użytkownika
Paweł88
Posty: 52
Rejestracja: 27 lip 2009, o 09:28

Re: Bydgoszcz czy Poznań?

Post autor: Paweł88 »

Ja zrezygnowałem z Poznania na rzecz Bydgoszczy, nie żałuje, atmosfera na uczelni super, no a przede wszystkim mam blisko do domu, co dla mnie było istotne bo prawie co tydzień wracam, a Poznań kojarzy mi się z zadufaną panią z rekrutacji poza tym byłem w nim parę razy ale cóż miasto jakich w Polsce wiele.
hotdog1990
Posty: 599
Rejestracja: 18 mar 2008, o 16:57

Re: Bydgoszcz czy Poznań?

Post autor: hotdog1990 »

Ja bym wybrał Bydgoszcz bo atmosfera jest naprawdę fajna, zresztą Paweł już o tym pisał. Dało się wszystko przejść, ciężko wylecieć a to też jest bardzo istotne, jak się chce to się nauczy tego samego co wszędzie
Awatar użytkownika
czornydanio90
Posty: 950
Rejestracja: 25 cze 2009, o 19:04

Re: Bydgoszcz czy Poznań?

Post autor: czornydanio90 »

Ja również podpisuję się pod wypowiedziami poprzedników, zdecydowanie Bydgoszcz była dla mnie znakomitym wyborem i gorąco polecam!
kate2012
Posty: 7
Rejestracja: 3 sie 2012, o 17:04

Re: Bydgoszcz czy Poznań?

Post autor: kate2012 »

Ale Poznań ma lepszy sprzęt i pracują tam znacznie lepsi specjaliści. Ja się cieszę, że wybrałam jednak Poznań polecam
BioMed
Posty: 92
Rejestracja: 2 lip 2011, o 14:45

Re: Bydgoszcz czy Poznań?

Post autor: BioMed »

kate2012, a skąd u Ciebie aż tak negatywne nastawienie do uczelni w Bydgoszczy, że ją każdemu odradzasz?
Murthad
Posty: 74
Rejestracja: 23 lip 2011, o 08:20

Re: Bydgoszcz czy Poznań?

Post autor: Murthad »

Większość poleci swoją uczelnie, więc nie ma się co tym kierować
Sinsiew
Posty: 42
Rejestracja: 30 cze 2011, o 13:17

Re: Bydgoszcz czy Poznań?

Post autor: Sinsiew »

kate2012, rozumiem, że studiujesz na obu uczelniach, by wyciągać takie wnioski? Jak w przedszkolu - mój tata jest najmądrzejszy, najsilniejszy.".
Wymień zalety i wady UMP, a nie mów, że jest najlepsiejszy, bo to nikomu nie pomożegt
rybka27
Posty: 18
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:33

Re: Bydgoszcz czy Poznań?

Post autor: rybka27 »

Chyba wybiorę Bydgoszcz,bo cena akademika w Poznaniu powaliła mnie z nóg, nie mówiąc już o moich rodzicach .
BioMed
Posty: 92
Rejestracja: 2 lip 2011, o 14:45

Re: Bydgoszcz czy Poznań?

Post autor: BioMed »

rybka27, a widziałaś stawki za miejsce w akademiku w Katowicach?
hotdog1990
Posty: 599
Rejestracja: 18 mar 2008, o 16:57

Re: Bydgoszcz czy Poznań?

Post autor: hotdog1990 »

kate2012 pisze:Ale Poznań ma lepszy sprzęt i pracują tam znacznie lepsi specjaliści. Ja się cieszę, że wybrałam jednak Poznań polecam

Z tego sprzętu to nie za dużo pokorzystasz na studiach a zresztą skąd wiesz jeśli nie studiowałeś w innych miastach?

A odnośnie specjalistów to też nie wiem skąd masz takie info jeśli patrzysz tylko na tyuły doktor czy profesor to akurat zdarza się że nie odzwierciedla rzeczywistej wiedzy danej osoby. Pozatym na studiach i tak nie będzie operował czy coś takiego więc nie ma takiego wielkiego znaczenia z jak utytułowaną osobą będziesz mieć zajęcia, ważniejsze jest aby miała ochotę i umiejętność przekazywania wiedzy.
Kociooka
Posty: 42
Rejestracja: 17 cze 2011, o 10:03

Re: Bydgoszcz czy Poznań?

Post autor: Kociooka »

BioMed pisze:rybka27, a widziałaś stawki za miejsce w akademiku w Katowicach?
Z ciekawości, ile w Kato i Poznaniu?
matce
Posty: 31
Rejestracja: 11 lip 2012, o 20:20

Re: Bydgoszcz czy Poznań?

Post autor: matce »

A co byście wybrali jeżeli byście mieli do wyboru mając
Bydgoszcz, Białystok, i Gdańsk. Mam naprawdę taki mętlik w głowie, że po prostu nie wiem, a nie chce nowego tematu zakładać.
Proszę o pomoc bo na prawdę nic a nic nie wiem
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości