Kursy przygotowujące do matury

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
student1377
Posty: 116
Rejestracja: 13 lip 2012, o 11:48

Kursy przygotowujące do matury

Post autor: student1377 »

Witam Drogich Forumowiczów!

Wiem, że mam jeszcze czas, bo od września zaczynam dopiero II klasę, ale chciałbym się już troszkę odnaleźć w rzeczywistości.

W przyszłym roku chciałbym zapisać się na kurs przygotowujący do matury z biologii (może także z chemii).

Orientuje się ktoś może, czy MEDICUS w Poznaniu jest dobrym rozwiązaniem? Może znacie jakieś inne kursy w Poznaniu?

Czekam na Wasze odpowiedzi i propozycje
Przemeqq
Posty: 811
Rejestracja: 30 wrz 2007, o 16:40

Re: Kursy przygotowujące do matury

Post autor: Przemeqq »

Nieprzydatna maturalnie strata pieniedzy.
To samo co na kursie możesz zrobić sam w domu, ewentualnie wybierając się kilka razy na korki do egzaminatora, aby opowiedział ci o tym, że klucz jednak nie jest taki strasznie zły jak wszyscy uważają.

Ale twoje pieniądze - twój wybór.
Ja wiem, że można się dostać na studia na żadne kursy nie chodząc, ale można też na studia się nie dostać, biegając na wszystkie możliwe korki i kursy świata : )
szizii
Posty: 170
Rejestracja: 17 sie 2009, o 12:30

Re: Kursy przygotowujące do matury

Post autor: szizii »

Dokładnie, był tu zresztą ostatnio taki temat, moim zdaniem jak coś lepiej wydać pieniądze na korepetycje, myślę że więcej można się na nich nauczyć
Awatar użytkownika
NYR
Posty: 336
Rejestracja: 15 maja 2011, o 13:18

Re: Kursy przygotowujące do matury

Post autor: NYR »

Tak jak wyżej, moja znajoma chodziła na taki kurs i guzik jej to pomogło. Podobno nie warto.
Zresztą na forum kiedyś był ten temat poruszany, z tego co pamiętam ktoś napisał, że wolałby tą kase przepić - więcej by było z tego pożytku
wojtass
Posty: 250
Rejestracja: 2 sie 2009, o 20:27

Re: Kursy przygotowujące do matury

Post autor: wojtass »

Moja siostra chodziła na to 7 lat temu ale do innego miasta. Ja uczyłem się z tych materiałów samodzielnie. Oboje się dostaliśmy. Jeżeli w każdym mieście kurs medicus jest ten sam to mogę powiedzieć że kurs z chemii jest o niebo lepszy od tego z biologii. Przemeqq napisał że można go zrobić w domu - prawda, zrobiłem i jestem zadowolony, aczkolwiek gdyby ktoś to tłumaczył to byłoby łatwiej.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości