materiały - rzeczywiście niezbędne?

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
Dżoanka
Posty: 119
Rejestracja: 12 mar 2011, o 12:38

Re: materiały - rzeczywiście niezbędne?

Post autor: Dżoanka »

.kuba., dzięki za praktyczne info dot. konkretnie Wrocławia. Na razie i tak uznałam że nie ma sensu nic kupować, ew. już na pocz. roku, jakbym rzeczywiście uznała że coś takiego może mi się przydać. Choć nie jestem do tego przekonana, bo mój system nauki jest taki, że najbardziej ufam swoim własnym notatkom i opracowaniom, przy których robieniu najwięcej mi zostaje w głowie.
A właśnie, jak możesz, to powiedz mi jak to jest z tym kiermaszem różnych materiałów, podręczników itp. (bo słyszałam że coś takiego jest co roku), kiedy on się mniej/więcej odbywa i gdzie?
.kuba.
Posty: 294
Rejestracja: 4 cze 2009, o 20:40

Re: materiały - rzeczywiście niezbędne?

Post autor: .kuba. »

Kiermasz odbywa się w pierwszej połowie października pod akademikami - nie wiem, jak wygląda, bo nigdy mnie tam nie było. Poza tym ogłoszenia dotyczące materiałów znajdziesz pod dziekanatem i na forum.
Awatar użytkownika
Dżoanka
Posty: 119
Rejestracja: 12 mar 2011, o 12:38

Re: materiały - rzeczywiście niezbędne?

Post autor: Dżoanka »

dzięki.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości