Wyprawka dla pierwszaka-weterynaria SGGW

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Awatar użytkownika
talagia
Posty: 685
Rejestracja: 29 cze 2009, o 12:07

Re: Wyprawka dla pierwszaka-weterynaria SGGW

Post autor: talagia »

A najlepiej chodzić na wykłady
iveta
Posty: 28
Rejestracja: 16 maja 2012, o 16:14

Re: Wyprawka dla pierwszaka-weterynaria SGGW

Post autor: iveta »

A ja mam takie pytanie.orientuje się ktoś czy w ramach wf na SGGW można wybrać jazdę konną, a jeżeli tak to ile płaci się za semestr zajęć i jak to wygląda - chodzi mi głównie o to czy zajęcia są prowadzone tylko dla osób, które zaczynają naukę czy też dla zaawansowanych?
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Wyprawka dla pierwszaka-weterynaria SGGW

Post autor: Korczaszko »

talagia pisze:Nerwy czaszkowe to taka bardziej teoria - jak ktoś nauczy się ładnie tego kolorowego schematu co krąży po wydziale to ma nerwy opanowane na dobrym poziomie do końca życia xP
chętnie zobaczyłabym ten schemat no chyba, że mój koniec życia jest bliski, bo nerwy czaszkowe nigdy nie były moją mocną stroną
joaszy
Posty: 17
Rejestracja: 16 lip 2011, o 20:38

Re: Wyprawka dla pierwszaka-weterynaria SGGW

Post autor: joaszy »

talagia pisze:A najlepiej chodzić na wykłady
Niby tak, bo prof. Sysa ma te swoje poprawki Sawickiego, z drugiej strony tresc jego wykładów (przynajmniej na biotechnologii) była BARDZO niewystarczająca w stosunku do tego, co trzeba było umieć na ćwiczenia.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości