Co student I roku medycyny wiedzieć powinien.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
VolleyLady6
Posty: 5
Rejestracja: 19 sie 2012, o 19:36

Co student I roku medycyny wiedzieć powinien.

Post autor: VolleyLady6 »

Cześć. Postanowiłam założyć taki wątek, abyśmy, pierwszaki, mogli tutaj wspólnie stworzyć coś a la przewodnik, który pomoże nam się odnaleźć. Bo ja jestem trochę przerażona tym, że na stronie ŚUMu nie pojawiły się jeszcze informacje wprowadzające nas w świat studiowania Pewnie jest na to za wcześnie, ale ja wolałabym już co nieco wiedzieć.

Także proszę Was, dobrzy ludzie - podzielcie się tym co już wiecie
Awatar użytkownika
Refi
Posty: 139
Rejestracja: 13 lip 2012, o 10:41

Re: Co student I roku medycyny wiedzieć powinien.

Post autor: Refi »

VolleyLady6 pisze:Cześć. Postanowiłam założyć taki wątek, abyśmy, pierwszaki, mogli tutaj wspólnie stworzyć coś a la przewodnik, który pomoże nam się odnaleźć. Bo ja jestem trochę przerażona tym, że na stronie ŚUMu nie pojawiły się jeszcze informacje wprowadzające nas w świat studiowania Pewnie jest na to za wcześnie, ale ja wolałabym już co nieco wiedzieć.

Także proszę Was, dobrzy ludzie - podzielcie się tym co już wiecie
Ja wiem, że takie tematy są poruszane niemalże w każdym wątku na tym forum, a lekarski ma swoje grupy na fb.
jesteś w Kato czy Zabrzu ?
VolleyLady6
Posty: 5
Rejestracja: 19 sie 2012, o 19:36

Re: Co student I roku medycyny wiedzieć powinien.

Post autor: VolleyLady6 »

Katowice.

Wiem właśnie, że ten temat się wszędzie pojawia, ale chciałam żeby tutaj pojawiały się same konkretne i potwierdzone informacje. Bo przeszukiwanie setek postów jest trochę męczące, przynajmniej dla mnie
firefly7
Posty: 37
Rejestracja: 8 sie 2012, o 17:50

Re: Co student I roku medycyny wiedzieć powinien.

Post autor: firefly7 »

Student I roku powinien trzymać się studentów II roku, bo to niezastąpione źródło informacji. Tak mi powiedzieli studenci z wyższych lat jak składałem papiery. Była taka kolejka że zdążyłem zagadać paru, którzy też tam czekali na wpis na nowy rok.
Awatar użytkownika
Namine
Posty: 455
Rejestracja: 19 lip 2011, o 14:26

Re: Co student I roku medycyny wiedzieć powinien.

Post autor: Namine »

Na stronę ŚUMu niech nikt nie liczy powiedzą tylko kiedy i gdzie rozpoczęcie kilka dni przed nim i koniec To śmiechu warte u nich zawsze ^^
xjc
Posty: 102
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:58

Re: Co student I roku medycyny wiedzieć powinien.

Post autor: xjc »

Że niby uczelnia miała wam coś pomóc, powiedzieć, wprowadzić? O czym marzycie? Na Samorząd jeszcze można liczyć, mój rok dostał takie książeczki z podstawowymi informacjami i MAPKĄ (dla mnie, która się gubi w nowym miejscu po 2 minutach, to było wybawienie )
cricoid
Posty: 321
Rejestracja: 20 lis 2011, o 12:27

Re: Co student I roku medycyny wiedzieć powinien.

Post autor: cricoid »

no i 5 postów i nikt nic nie powiedział konkretnego. Gorzej niż na stronie ŚUMu. Jak chcecie komentować brak inf. to stwórzcie sobie własny temat. Ja np. chciała bym sie czegos dowiedziec bo zastanawiam sie pomiedzy Katowicami a Bydgoszczą ! ( jak sie tam dostane - a jeszcze sie nie dostałam dlatego nie bede sie zapisywała do grupy fb. ) I uwarzam że biolog to dobre mikejsce na taki post.
cricoid
Posty: 321
Rejestracja: 20 lis 2011, o 12:27

Re: Co student I roku medycyny wiedzieć powinien.

Post autor: cricoid »

no i 5 postów i nikt nic nie powiedział konkretnego. Gorzej niż na stronie ŚUMu. Jak chcecie komentować brak inf. to stwórzcie sobie własny temat. Ja np. chciała bym sie czegos dowiedziec bo zastanawiam sie pomiedzy Katowicami a Bydgoszczą ! ( jak sie tam dostane - a jeszcze sie nie dostałam dlatego nie bede sie zapisywała do grupy fb. ) I uwarzam że biolog to dobre mikejsce na taki post.
Awatar użytkownika
Namine
Posty: 455
Rejestracja: 19 lip 2011, o 14:26

Re: Co student I roku medycyny wiedzieć powinien.

Post autor: Namine »

Wybierz Katowice. Bo ja chcę iść na Bydgoszcz
Awatar użytkownika
Refi
Posty: 139
Rejestracja: 13 lip 2012, o 10:41

Re: Co student I roku medycyny wiedzieć powinien.

Post autor: Refi »

Invisible1 pisze:no i 5 postów i nikt nic nie powiedział konkretnego. Gorzej niż na stronie ŚUMu. Jak chcecie komentować brak inf. to stwórzcie sobie własny temat. Ja np. chciała bym sie czegos dowiedziec bo zastanawiam sie pomiedzy Katowicami a Bydgoszczą ! ( jak sie tam dostane - a jeszcze sie nie dostałam dlatego nie bede sie zapisywała do grupy fb. ) I uwarzam że biolog to dobre mikejsce na taki post.

jejku nie ma problemu, poproś o dołączenie do grupy, ja zaakceptuję, jakbyś nie szła do Kato to po prostu potem Cię wywalę.
delikatnie mówiąc. : )
Awatar użytkownika
iglo
Posty: 397
Rejestracja: 8 maja 2012, o 15:26

Re: Co student I roku medycyny wiedzieć powinien.

Post autor: iglo »

Prawda to, że już na pierwszych zajęciach z anatomii można 2 zarobić ?
cricoid
Posty: 321
Rejestracja: 20 lis 2011, o 12:27

Re: Co student I roku medycyny wiedzieć powinien.

Post autor: cricoid »

Namine pisze:Wybierz Katowice. Bo ja chcę iść na Bydgoszcz

A ile masz punktów ? Bo ja to mam jeszcze sporo ludzi przed soba w B.
katalonka
Posty: 187
Rejestracja: 28 lut 2010, o 13:25

Re: Co student I roku medycyny wiedzieć powinien.

Post autor: katalonka »

iglo- prawda u mnie cała grupa zarobiła na pierwszej anatomii 2 i trzeba było poprawiać. zależy na kogo się trafi zresztą to samo jest na pierwszej biologii czy histologii- od razu trzeba być przygotowanym
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości