Repeta

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: Repeta

Post autor: Grzybu123 »

K a l i n a 2 0 nie, masz prawo poprosić o awans. Wcześniej regulaminowo było to nie możliwe.
kalinka357
Posty: 68
Rejestracja: 18 lip 2012, o 11:09

Re: Repeta

Post autor: kalinka357 »

Hej, mam pytanie czy jest ktoś na forum, kto został przyjęty lub już studiuje kierunek lekarski na wydziale wojskowo-lekarskim cywilnie na UM w Łodzi? Będę bardzo wdzięczna o jakiekolwiek informacje. Przede wszystkim czy warto? Czy lepiej studiować lekarski w Katowicach. Nie mogę znaleźć konkretnych informacji, najlepiej żeby wypowiedział się ktoś kto coś wie. Wiem że są różne zmiany. Ale czy to nie jest przysłowiowe bagno w którym nie wiadomo o co chodzi? Poza tym słyszałam, że na woj-leku sa inni profesorowie i inne książki, tzn materiał pewnie też. Dodatkowo jest strzelnictwo, więcej w-fów, topografia. Czy jest jakaś istotna różnica? Czy może mi ktoś udzielić odpowiedzi? To na prawde dla mnie bardzo ważne. Może ma ktoś namiary na osoby, które studiują i chcą sprzedac materiały, giełdy, książki.
Ziomek123
Posty: 323
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 09:07

Re: Repeta

Post autor: Ziomek123 »

Grzybu123 pisze:K a l i n a 2 0 nie, masz prawo poprosić o awans. Wcześniej regulaminowo było to nie możliwe.
Z tego co tam wyczytałem, to jak się nie zda czegoś na I roku, to można powtarzać ten przedmiot i chodzić na fakultety z drugiego roku.

Raczej mało prawdopodobne jakby ktoś np. nie zdał anatomii lub histologii, żeby mógł chodzić na fizjologię skoro w opisie przedmiotu jest wymaganie ukończenia zajęć z I roku.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości