co na I rok wety we Wrocławiu?

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
cocojagodzianka
Posty: 12
Rejestracja: 9 sie 2012, o 14:09

Re: co na I rok wety we Wrocławiu?

Post autor: cocojagodzianka »

apropo studiowania na up wrocławwybieram sie właśnie na pierwszy rok, mniej więcej już wiem co trzeba mieć na ćwiczenia, że trzeba się z tematów na przód przygotowywać na wejściówki i trochę na forum czytałam o tym a chciałabym się zapytać o sesję,koła i egzaminy. Czy do nich wystarczy przygotowywać sie z notatek,wykładów czy lepiej kupić sobie jakiś zbior zadań i jak coś przecwiczyc jakieś zadania? A jak tak to jakie zbiory polecacie,bo widziałam że sggw jakieś wydaje. I tak samo odnośnie wykładów, na jakie opłaca się chodzic i jak to wygląda?
Awatar użytkownika
Zireael
Posty: 116
Rejestracja: 14 lip 2012, o 14:46

Re: co na I rok wety we Wrocławiu?

Post autor: Zireael »

a ja z innej beczki, nie jestem nawet pewna czy to dobry wątek na takie pytanie

Ale może ktoś mi powie czy do lekarza w centrum sportu można iść już jakoś we wrześniu? Czy on będzie dopiero w październiku i kieruje do niego np prowadzący wf? Jak to jest?

chętnie bym to załatwiła wcześniej, mogę oczywiście zadzwonić tam, ale pomyślałam, że lepiej Was zapytać, może wiecie
Avenegeus
Posty: 26
Rejestracja: 6 wrz 2011, o 15:28

Re: co na I rok wety we Wrocławiu?

Post autor: Avenegeus »

A ja bym się chciała zapytać w co warto - a w co nie warto - zaopatrzyć się na drugi rok
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

[Link] co na I rok wety we Wrocławiu?

Post autor: Korczaszko »

dojazdy-materialy-i-ksiazki-akademiki-s ... 88-405.htm

przy czym trochę się pozmieniało, osoba z 3 roku może to zweyfikować
Awatar użytkownika
Zireael
Posty: 116
Rejestracja: 14 lip 2012, o 14:46

Re: co na I rok wety we Wrocławiu?

Post autor: Zireael »

Zireael pisze:a ja z innej beczki, nie jestem nawet pewna czy to dobry wątek na takie pytanie

Ale może ktoś mi powie czy do lekarza w centrum sportu można iść już jakoś we wrześniu? Czy on będzie dopiero w październiku i kieruje do niego np prowadzący wf? Jak to jest?

chętnie bym to załatwiła wcześniej, mogę oczywiście zadzwonić tam, ale pomyślałam, że lepiej Was zapytać, może wiecie
ponawiam pytanie
Bydgoski92
Posty: 21
Rejestracja: 30 lip 2012, o 21:09

Re: co na I rok wety we Wrocławiu?

Post autor: Bydgoski92 »

spamuj do skutku
Awatar użytkownika
Zireael
Posty: 116
Rejestracja: 14 lip 2012, o 14:46

Re: co na I rok wety we Wrocławiu?

Post autor: Zireael »

Bydgoski92 pisze:spamuj do skutku
chyba będę musiała , bo w studium sportu nikt nie odbiera, będę próbowała we wrześniu
Awatar użytkownika
doreen
Posty: 107
Rejestracja: 26 sty 2010, o 19:22

Re: co na I rok wety we Wrocławiu?

Post autor: doreen »

Też przyłączę się do debaty w sprawie łaciny

Jeśli miałam łacinę na leku, ale przedmiot nie był na ocenę tylko na zaliczenie, to pewnie nie da się przepisać? Nie chce mi się znów męczyć z tym przedmiotem, miałam rok z walniętą babką i mam dość
Awatar użytkownika
doreen
Posty: 107
Rejestracja: 26 sty 2010, o 19:22

Re: co na I rok wety we Wrocławiu?

Post autor: doreen »

A jak jest z czaszkami? Warto mieć/trzeba czy bardzo pomagają? I jakich zwierzaków? Słyszałam, że dobrze mieć czaszkę krowy.
Na leku ludzie panikują, że bez czaszki nie da rady się nauczyć, a jednak ja nie miałam i nie było większych problemów z zaliczeniem. Kość skroniowa była paskudna ze względu na wiele elementów, zwłaszcza tych w niewidocznych, w środku
Czy potrzebne są inne kości?
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: co na I rok wety we Wrocławiu?

Post autor: Korczaszko »

Próbuj przepisać, może się uda

Co do kości temat był wałkowany tysiąc razy.
nata120
Posty: 5
Rejestracja: 22 sie 2012, o 08:49

Re: co na I rok wety we Wrocławiu?

Post autor: nata120 »

Witam Witam , ja równiez się Wybieram na 1 rok pięknej weterynarii czytając forum troche sie podbudowałam ze moze odziwo studiują normalne osoby a nie same psychosnoobyy D Chciałam się was zapytac gdzie mozna własnie takie skalpele i fartuchy zdobyc w jakich sklepach , jestem spod Warszawy wiec cos czuje ze we Wrocku bedzie mi sie ciezko połapac , nie mialam mozliwosci czesto tam jezdzic
Pozdrawiam Was !
Awatar użytkownika
Zireael
Posty: 116
Rejestracja: 14 lip 2012, o 14:46

Re: co na I rok wety we Wrocławiu?

Post autor: Zireael »

nata120, ja też jestem z Warszawy około, co prawda mieszkam we Wro już 2 lata, ale nie znam miasta za dobrze nadal Jedynie często uczęszczane rejony, może ktoś będzie mieszkał gdzieś w Twoim kierunku, to będzie Ci raźniej oswoić miasto.
Ja kupiłam trzonki i ostrza i pęsety.
Lun
Posty: 137
Rejestracja: 1 lip 2011, o 12:31

Re: co na I rok wety we Wrocławiu?

Post autor: Lun »

Wpisz w google sklep medyczny - następnie mapa i szukaj co Ci najbliżej/najlepszy dojazd
Trzeba sobie radzić
Ja po roku w Warszawie to trafić potrafie z mieszkania na dworzec, uczelnie, do kilku sklepów i klubów. Ach ta znajomość miasta
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości