Czy zapłodnienie było możliwe?

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
Marek1994
Posty: 4
Rejestracja: 24 sie 2012, o 13:38

Czy zapłodnienie było możliwe?

Post autor: Marek1994 »

Witam

Jestem chłopakiem i wraz ze swoją dziewczyną postanowiliśmy się trochę pobawić". Ogólnie może po prostu opiszę sytuację, tak będzie prościej. Powiem tylko, że w czasie pieszczot nie było żadnej penetracji pochwy.

Po skończeniu tak jakby 1 tury pieszczot, poczułem, że trysnąłem płynem ejakulacyjnym. No i po prostu chciałem ręką sprawdzić, czy to było to. no i miałem trochę wilgotne palce (nie było gęste, trochę wilgotne) ale wtarłem to w spodenki i przez ok. 10 min rozmawiałem z dziewczyną itp. Potem zacząłem ją masować (dużo było kontaktu ze sweterkiem, ale potem także same biodra, nogi, ręce, itp), ale potem też po ok 10 min zacząłem masować jej pośladki pod majtkami (bezpośrednio) no i nie wiem czy nie mogły tam zostać pozostałości tego płynu co miałem na reku. Poza tym potem też się pieściliśmy i także trzymałem swoje ręce na jej pośladkach (bezpośrednio, na skórze), momentami blisko krocza ale to było gdzieś 30 min po sprawdzeniu.

Ogólnie ręce miałem suche, ale wiadomo, w czasie pieszczot pośladków wytworzył się pot i mnie zastawia czy plemniki nie mogłyby wtedy dojść do pochwy. Moja dziewczyna miała wtedy ostatni dzień krwawienia. Myślę, że miała tampon lub podpaskę. Powiedziała, że krwawienie się skończyło następnego dnia (po pieszczotach) (to był już 7 dzień po rozpoczęciu, ma cykle ok 28 dni). Jak już pisałem, nie było kontaktu palców z pochwą, tylko możliwe że dotknąłem okolic krocza.

Teraz moje pytanie, czy jest szansa na to, że mogła zajść w ciążę?

Pozdrawiam
jarauto
Posty: 525
Rejestracja: 29 paź 2010, o 19:13

Re: Czy zapłodnienie było możliwe?

Post autor: jarauto »

nie,
śpijcie spokojnie
Marek1994
Posty: 4
Rejestracja: 24 sie 2012, o 13:38

Re: Czy zapłodnienie było możliwe?

Post autor: Marek1994 »

Dzieki za odp i za uspokojenie (chociaz powiem szczerze, że nadal się denerwuję, chyba dopóki nie będzie miała nowej miesiączki to się nie uspokoję.)

A tak z ciekawości, stwierdziłeś to na podstawie jakiejś konkretnej rzeczy czy całego mojego wpisu?
jarauto
Posty: 525
Rejestracja: 29 paź 2010, o 19:13

Re: Czy zapłodnienie było możliwe?

Post autor: jarauto »

-czas, który upłynął od wytrysku,
-plemniki z okolic, które wymieniłeś nie pomaszerują do pochwy,
-menstruacja jest conieco oddalona czasowo od owulacji
Nakładając ww. 3 elementy: śpijcie spokojnie.
Marek1994
Posty: 4
Rejestracja: 24 sie 2012, o 13:38

Re: Czy zapłodnienie było możliwe?

Post autor: Marek1994 »

Dzięki

A co do drugiego - to nawet jeżeli dotykałem krocza? (w sumie nie jest daleko do pochwy)
I w tym czasie (w czasie krwawienia i ewentualnie dzień pod) kobieta jest niepłodna? Niby czytałem o tym, ale chcę się upewnić

Poza tym tak z ciekawości jeszcze, jak pot wpływa na plemniki? Czy może np. spowodować własnie podejście ich pod pochwę?

Pozdrawiam
xjc
Posty: 102
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:58

Re: Czy zapłodnienie było możliwe?

Post autor: xjc »

Pot jest kwaśny, utrzymuje pH ok. 5,5 na skórze, podobnie jak w pochwie kwas mlekowy. A kwaśne pH nie służy plemnikom. Gdyby miały przeżyć dodatkową drogę do pochwy na powietrzu, następnie przez pochwę. nie wiem ile musiałoby być tego potu i nasienia.
Jak już ktoś pisał wyżej- prawdopodobieństwo jest bardzo nikłe.
Marek1994
Posty: 4
Rejestracja: 24 sie 2012, o 13:38

Re: Czy zapłodnienie było możliwe?

Post autor: Marek1994 »

Dzięki za odpowiedzi. Uspokoiliście mnie swoimi postami
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość