Zdrowie publiczne 2012 ŚUM!!

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
yv0nne92
Posty: 14
Rejestracja: 4 lip 2012, o 19:36

Zdrowie publiczne 2012 ŚUM!!

Post autor: yv0nne92 »

witam wszystkich, nazywam sie Iwona i jestem przyszłą studentką ZP kto również wybiera sie na zdrowie publiczne do Bytomia może jakieś spotkanie integracyjne
KaroKaro
Posty: 26
Rejestracja: 28 lip 2012, o 13:40

Re: Zdrowie publiczne 2012 ŚUM!!

Post autor: KaroKaro »

JA JA
Miło poznać i bardzo chętnie co do tego spotkania
bellerofont
Posty: 24
Rejestracja: 24 sie 2012, o 11:12

Re: Zdrowie publiczne 2012 ŚUM!!

Post autor: bellerofont »

Hej widzę, że zp w Bytomiu nie budzi na tym forum większego zainteresowana. Jeśli chcecie się dwiedziec coś więcej o studiach na tym kierunku, o wykładowcach ogólnie o studiach na tym wydziale itp to mogę wam trochę poopowiadać co i jak
KaroKaro
Posty: 26
Rejestracja: 28 lip 2012, o 13:40

Re: Zdrowie publiczne 2012 ŚUM!!

Post autor: KaroKaro »

ja bardzo chętnie bym sie dowiedziała, bo faktycznie straszna tu cisza. )
bellerofont
Posty: 24
Rejestracja: 24 sie 2012, o 11:12

Re: Zdrowie publiczne 2012 ŚUM!!

Post autor: bellerofont »

Ogolnie jest to slaski uniwersytet magiczny czytaj wszystko jest na opak i po trzech latach licencjatu nic mnie juz nie zdziwi tak wiec oswujcie sie z tym.

Inauguracja w bytomiu strzelam w ciemno ze bedzie w sobote i spedcimy ja na obowiaskowym szkoleniu bhp. mozna tez odebrac legitymacje.

Radzilbym rozgladac sie za fartuchem lekarskim bo bedzie potrzebny do zajec w szpitalu.

Na pierwszym semestrze bedziecie miec podst fizjologii ktore sa wymagajacym przedmiotem, czeste kolosy wiec radze sie oprzykladac a najlepfi beda miec zerowke na egzaminie czytaj 5 Propedauyka zdrowia i choroby kolejny przedmiot gdzie trzeba uwazac. zajecia z niego sa w szpitalu gdzie na internie bedziecie robic wywiady lekarskie i mierzyc cisnienie pacjetom ogolnie nuda
Zdowie srodowiskowe i ochr srodowiska duzo zajec duzo pisania egz sklads sie z 50 pyt otwartych a losuje sie po jednym.
Rat med nawet spoko cwicz na fantomach Organizacja rat med trudny egzamin zamkniety wielokroenego wyboru.
Dietetyka duzo szybkiego pisania egz do napisania jak sie troche pouczycie.
To. najwazniejsze przedm reszta to pikus.
Plan zakec jest chory i trzeba go rozpisywac na dni wiec jest zabawa.

Wf. odbywa sie w zabrzu rokitnicy. straszne zadupie im szybciej sie zapiszecie tym lepiej do wyboru siatkowka basen silownia areobik i chyba jeszcze cos.

Starosta. czytaj murzyn do czernej roboty nie polecam nikomu chyba ze jest cierpliwy i ma spokojne nerwy.

Narazie tyle co uwazam za wazne ale jak co pytajcie

KaroKaro
Posty: 26
Rejestracja: 28 lip 2012, o 13:40

Re: Zdrowie publiczne 2012 ŚUM!!

Post autor: KaroKaro »

Jeszcze takie pytanie co do miejca, bo napisales że Rokitnica straszne zadupie", więc jako miasto polecasz bardziej Bytom czy jednak Zabrze? Planuje przeprowadzkę )
bellerofont
Posty: 24
Rejestracja: 24 sie 2012, o 11:12

Re: Zdrowie publiczne 2012 ŚUM!!

Post autor: bellerofont »

Na rokitnice z bytomia jest podobny czas dojazdu jak z centrum zabrza no chyba ze wybierasz akademiki na rokitnicy. Jak dla mnie te dwa miasta sa takie same ale za bardzo ich nie znam W bytomiu jak narazie bedziesz miala wiekszosc zajec wiec wolalbym mirc blizej choc moze sie zdazyc ze w najblizszych latach prztniosa zp na rokitnice tj dietetyke. Jesli mieszkasz w poblizu np kato, chorzowie, rudzie, sosn czy dg to taka przeprowadzka nie jest oplacalna no chyba ze bardzo jej chcesz

daria_93
Posty: 1
Rejestracja: 25 sie 2012, o 19:01

Re: Zdrowie publiczne 2012 ŚUM!!

Post autor: daria_93 »

hej wszystkim:) ja tez sie wybieram na zdrowie publiczne) a co do tego spotkania to rowniez jestem chetna)
KaroKaro
Posty: 26
Rejestracja: 28 lip 2012, o 13:40

Re: Zdrowie publiczne 2012 ŚUM!!

Post autor: KaroKaro »

Cześć Daria , jestesmy juz 3
hano
Posty: 3
Rejestracja: 20 wrz 2012, o 09:07

Re: Zdrowie publiczne 2012 ŚUM!!

Post autor: hano »

Witajcie! Mam nadzieję, że to forum nie umarło na dobre ja też wybieram się na zdrowie publiczne, miło mi Was poznać
KaroKaro
Posty: 26
Rejestracja: 28 lip 2012, o 13:40

Re: Zdrowie publiczne 2012 ŚUM!!

Post autor: KaroKaro »

Czesc hano forum troche śpi, ale czuwam i witam Cię rowniez : )
hano
Posty: 3
Rejestracja: 20 wrz 2012, o 09:07

Re: Zdrowie publiczne 2012 ŚUM!!

Post autor: hano »

Jednak ktoś tu jeszcze zagląda szkoda tylko, że jest nas tak mało, nie wiesz czy ktoś stworzył grupę na fb - może tam by się więcej osób znalazło? A i zapomniałam wspomnieć w poprzednim poście, jestem Hania
KaroKaro
Posty: 26
Rejestracja: 28 lip 2012, o 13:40

Re: Zdrowie publiczne 2012 ŚUM!!

Post autor: KaroKaro »

Szukałam i nie znalazłam niestety.
Jak nastawienie przed rozpoczęciem?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości