Rekrutacja 2012

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Namine
Posty: 455
Rejestracja: 19 lip 2011, o 14:26

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: Namine »

Niech ka?dy zrobi jak uwa?a i idzie gdzie mu pasuje, ale niech si? ka?dy wreszcie zdecyduje. I b?dzie po k?opocie

Od dwóch miesi?cy tak codziennie macie? Bydgoszcz? Katowice? Bydgoszcz? Katowice? Pogratulowa? je?li jeszcze nie oszaleli?cie.
Awatar użytkownika
czornydanio90
Posty: 950
Rejestracja: 25 cze 2009, o 19:04

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: czornydanio90 »

jaka spina by?em w Kato i takiego betonu jak tam to chyba nigdzie nie ma .
tylczynskaj
Posty: 120
Rejestracja: 16 lip 2012, o 14:57

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: tylczynskaj »

"betonu ?
Pożi
Posty: 8
Rejestracja: 23 sie 2012, o 11:18

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: Pożi »

Te? musze sie wypowiedzie? na temat lajtowo?ci bo a? krew czówieka zalewa jak czyta takie g?upoty!
Tak cz?owieku na 1 roku to jest taki lajt ?e a? nie wiadomo co z czasem zrobi?. Ci?gle imprezy, jakie? wypady za miasto.A teraz to ju? tym bardziej. Skoro poczyli przedmioty z 1 i 2 roku to pewnie na 2 roku bedzie sie chodzi?o na 2 czy max 3 h na uczelnie. Jestem przekononana, ze 2 rok ka?dy zda z palcem w nosie. Anatomia jest prosta bo przecie? jako jedna z nielicznych w Polsce uczelni mamy preparaty w postaci cia?. To powoduje, ?e ?adnemu ?asystentowi sie nie chce nas uczyc i wymagac np: odchyle? od normy np w przebiegu t?tnic. Warto te? nie pamieta? o ty, ?e w tym roku biologi medycznej prawie nikt nie zda?. By?a bowiem taka prosta, ?e aby podkr?ci? atmosfere ka?dy chcia? zdawa? w terminie warunkowym. Wcale nie liczy sie te? biochemia gdzie wynik prawie 90% z czci testowej moze owocowac niezdaniem czci ustnejdla zasady co by studentowi pokaza?, ?e sie da". Te i wiele wiele innych przyk?adów pokazuj?, ?e uczelnia obfituje w bardzo bezstresowe przygotowanie i lajtowo w ca?ej okaza?o?ci.
Jako studentka 3 roku (zreszta tak jak pare osób wypowiadaj?cych sie tutaj) co? przeszlam i na prawde spanie po 3 czy max 5 h w weekend na 1 roku nie jest komfortowe. No i przede wszystkim stwierdzenie Jak sie uczysz to zdasz cz?sto nie ma racji bytu, niestety.
Nie chce nikogo obrazi? ani urazi? tym co napisa?am. Dlatego, jesli ktos zda sesje w 1 terminie i nadal bedzie uwa?a? ze by?o prosto to oficjalnie stawiam piwo!
I jeszcze jedno id?cie gdziekolwiek zwalniajcie miejsca i odpoczywajcie. Bo to mog? by? wasze ostatnie pe?ne wakacje:)
Awatar użytkownika
Sorymina
Posty: 304
Rejestracja: 8 lis 2008, o 14:51

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: Sorymina »

Namine pisze:Od dwóch miesi?cy tak codziennie macie? Bydgoszcz? Katowice? Bydgoszcz? Katowice? Pogratulowa? je?li jeszcze nie oszaleli?cie.
No ja ju? prawie oszala?am, musz? siwe w?osy zafarbowa?
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: Izuzet »

Je?eli jakie? osobniki wybieraj? uczelni?, poniewa? przeczyta?y (te osobniki)/kto? im powiedzia?/tak im si? wydaje, ?e gdzie? jest ?atwiej ni? gdzie? indziej, to polecam zastanowienie si? nie nad uczelni?, a nad kierunkiem. Cheers!

Polecam pofarbowanie w?osów na blond - nie wida? siwych Przynajmniej ja u siebie nie widz?
Awatar użytkownika
Namine
Posty: 455
Rejestracja: 19 lip 2011, o 14:26

[Link] Rekrutacja 2012

Post autor: Namine »

A feee farbowanie na blond Nie ?ebym co? mia?a do blondynek, sama niestety mam ciemny blond naturalne, ale farbowanie na tego typu kolory to jedno z gorszych rzeczy, które mo?na zrobi?

EDIT: dla zainteresowanych w?tek z forum ze ?miesznymi ?artami co-student-i-roku-medycyny-wiedziec-pow ... 297-45.htm
Awatar użytkownika
czornydanio90
Posty: 950
Rejestracja: 25 cze 2009, o 19:04

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: czornydanio90 »

Po?i pisze:Dlatego, jesli ktos zda sesje w 1 terminie i nadal bedzie uwa?a? ze by?o prosto to oficjalnie stawiam piwo!
To kiedy pijemy?
dragonOnufa
Posty: 2
Rejestracja: 28 sie 2012, o 17:55

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: dragonOnufa »

To kiedy pijemy? [/quote]
czornydanio90 pisze:To kiedy pijemy?
Po?i zapomnia?a wspomnie? o jednej rzeczy

Czasami ludzie, którzy zaliczaj? w pierwszych terminach kosztem wielu nieprzespanych nocy i bardzo cikiej pracy, na si chc? wszystkim udowodni?, ?e nic ich to nie kosztowa?o.

Pr?dzej czy pó?niej i tak si? wyda, ?e kujesz po nocach
Awatar użytkownika
Namine
Posty: 455
Rejestracja: 19 lip 2011, o 14:26

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: Namine »

Lol, b?agam tylko nie zacznijcie teraz rzuca? mi?sem i udowadnia? sobie tego i tamtego Jeden potrzebuje wi?cej nauki, drugi mniej Wszystko zale?y w du?ej mierze od jednostki, potem od sposobu, prowadz?cych, szczcia i paru innych bzdur
Awatar użytkownika
czornydanio90
Posty: 950
Rejestracja: 25 cze 2009, o 19:04

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: czornydanio90 »

dragonOnufa, ja siedzia?em czy to w czasie semestru czy w czasie sesji najpó?niej do 24. wi?c nie wiem czemu si? plujesz
dragonOnufa
Posty: 2
Rejestracja: 28 sie 2012, o 17:55

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: dragonOnufa »

po pierwsze: ja si? nie pluj?"

po drugie: kucie po nocach to by?a przeno?nia, ka?dy uczy si? w inny sposób.

po trzecie: chodzi mi o to, ?e oczywi?cie mo?na mie? szczcie i bez ?adnej nauki zaliczy? jaki? tam egzamin, ale je?li kto? twierdzi, ?e zaliczy? wszystko w pierwszym terminie i nie w?o?y? w to ?adnej pracy jest po prostu ?a?osny.

po czwarte: swoim kometarzem czornydanio90 utwierdzi?e? mnie w przekonaniu, ?e ludzie, którzy wk?adaj? du?o pracy w te studia, za wszelk? cen? chc? udowodni?, ?e nic nie robi?. Dzi?kuj?!
Awatar użytkownika
Ipekakuana
Posty: 793
Rejestracja: 1 sie 2010, o 22:26

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: Ipekakuana »

Ja bym proponowa?a poczeka? z ocena ?atwo?ci studiów, to ?e kto? super zda? anatomie, wcale nie znaczy ?e na wy?szych latach równie super b?dzie mu sz?o. Po 2 latach ze swojej strony mog? powiedzie? ?e jest raczej trudno ni? ?atwo, bo weekendy w których nie robi si? zupe?nie nic mo?na policzy? na palcach jednej r?ki. Je?li chodzi o 2 rok to ci?gle przeplata?y si? kolokwia z fizjologii albo biochemii i w tygodniu zawsze jest co? do nauki. No chyba ?e kto? uwielbia mie? wszystko na sam koniec i poczu? dreszczyk warunku to inna sprawa.
P.S. pozdro Po?i :*

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 9 gości