1 rok

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Murthad
Posty: 74
Rejestracja: 23 lip 2011, o 08:20

Re: 1 rok

Post autor: Murthad »

Oj tam, przyjedz i się zintegruj :p i tak będziesz musiała chodzić na angielski ^^
roztrzepanna
Posty: 9
Rejestracja: 14 lip 2011, o 13:11

Re: 1 rok

Post autor: roztrzepanna »

Murthad pisze:Oj tam, przyjedz i się zintegruj :p i tak będziesz musiała chodzić na angielski ^^
No wiem, 2 lata temu na ten test przyjechało tylko 30 osób. Więc taki obowiązkowy to on nie jest Ja do Poznania mam słabe połączenie, bo muszę dojechać samochodem albo do Szczecina (1,5h) albo do Gorzowa (40 min) i dopiero wtedy w pociąg, dlatego średnio mi się opłaca na jeden dzień, ale może coś wykombinuję.
Ostatnio zmieniony 29 sie 2012, o 09:45 przez roztrzepanna, łącznie zmieniany 1 raz.
roztrzepanna
Posty: 9
Rejestracja: 14 lip 2011, o 13:11

Re: 1 rok

Post autor: roztrzepanna »

Alibi pisze:Alibi zgłasza się na integrację!
I wciąż has no home and lives in a box w Poznaniu, bo czeka na decyzję w sprawie akademika. Wiecie może, kiedy mają to ogłosić?
12 września
Alibi, wiedziałaś, że oprócz stałej opłaty za akademik w niektórych ds zamontowali też liczniki na prąd ?
Awatar użytkownika
karmelowa
Posty: 64
Rejestracja: 29 mar 2011, o 07:55

Re: 1 rok

Post autor: karmelowa »

Ja mam mieszkanie na Grunwaldzie a wgl ktoś wie jak ma wyglądać ten test? Co do integracji mam nadzieję, że nie pòjdzie nas 270d no ja mieszkam w sumie blisko Pzn bo mam 2 h pociągiem z domu - w sam raz na poczytania książki i posłuchania muzyki.

Murthad
Posty: 74
Rejestracja: 23 lip 2011, o 08:20

Re: 1 rok

Post autor: Murthad »

Odnośnie testu, cytat moje znajomego z roku wyżej

"Hej,
w sumie to nie wiem na ile da się porównać nasz test z waszym, bo my pisaliśmy normalnie na papierze, a podobno w tym roku ma być w OLAT (na komputerach). Pamiętam, że było chyba z 7 zadań, jakieś wstawianie czasownika w odpowiedniej formie, wisielec ze słówkami medycznymi, uzupełnianki, jakieś pytania abcd, żeby wybrać uzupełnienie zdania w kontekście.Generalnie to z tym przenoszeniem na inny język to jest jedna wielka ściema, bo np. u nas jest 15 grup z angielskim i jedna z niemieckim, więc nie wiem na czym miałoby to polegać. W każdym razie nie słyszałem żeby kogokolwiek kiedykolwiek na inny przenieśli, to ma być chyba taki straszak, żeby przyjść na ten test i nie olać (chociaż znam też osoby co wcale nie przyszły i przed rozpoczęciem roku pytanie w dziekanacie jak pan zna angielski? dobrze? no to do 3 grupy ). Poza tym i tak wszyscy robią tę samą książkę i zawsze można zmienić grupę.
Awatar użytkownika
olciaaaa
Posty: 973
Rejestracja: 13 paź 2009, o 20:37

Re: 1 rok

Post autor: olciaaaa »

Ja na głogowskiej od 6 wrzesnia)
Awatar użytkownika
league
Posty: 51
Rejestracja: 6 lip 2009, o 14:15

Re: 1 rok

Post autor: league »

miło, bo ja mieszkam przy głogowskiej/hetmanskiej
krmowm2
Posty: 196
Rejestracja: 16 wrz 2011, o 12:53

Re: 1 rok

Post autor: krmowm2 »

Haha w końcu się coś powtórzyło
Dodaję Winogrady do tej różnorodności.
Awatar użytkownika
an_an
Posty: 92
Rejestracja: 15 maja 2009, o 17:18

Re: 1 rok

Post autor: an_an »

A ja dodaję Stare Miasto, ul. Podgórna
kluchaxp
Posty: 3
Rejestracja: 4 sty 2012, o 12:12

Re: 1 rok

Post autor: kluchaxp »

Hej! Jestem Kasia, będę z Wami studiować i jeszcze nie wiem, gdzie będę mieszkać)

Co do testu językowego udało mi się dowiedzieć jedynie tyle,że podział na grupy jest taki:
grupa I (8:30) to osoby 1-110 wg listy przyjętych,
grupa II (10:15) osoby 111-220.
Niestety pani, która mi to mówiła prosiła,żeby jeszcze dzwonić, bo nie była pewna. Tak sobie myślę, że jak kto przyjdzie, tak będzie pisał. A z tymi, którzy nie przychodzą. 2 lata temu było podobno tak, że Ci którzy mieli maturę z niemieckiego trafiali na niemiecki, a Ci z angielskim trafiali albo do innych grup, albo byli łączeni w jedną, bezsensowną, gdzie każdy był na innym poziomie. Także nie ma się co spinać za bardzo:)

I jestem pierwsza w kolejce po to piwko na integracji:)!
Awatar użytkownika
an_an
Posty: 92
Rejestracja: 15 maja 2009, o 17:18

Re: 1 rok

Post autor: an_an »

Wie ktoś czy na anatomii można podwijać rękawy fartucha? Wiem, że to mało prawdopodobne, ale może jednak?
jacksonguitar
Posty: 17
Rejestracja: 1 lip 2012, o 23:23

Re: 1 rok

Post autor: jacksonguitar »

Siemanko, jestem Remik i będę mial zaszczyt studiowac razem z wami :p od 8 wrzesnia jestem juz w Poznaniu i bede mieszkal na Piątkowie integracja musi byc, koniecznie jest dobry lokal na rynku - Brovaria podaja wlasnorecznie robione piwo, co prawda kufel za 9zl ale b.dobre i warte swej ceny :p pozdro



Awatar użytkownika
league
Posty: 51
Rejestracja: 6 lip 2009, o 14:15

Re: 1 rok

Post autor: league »

Brovaria jest przereklamowana, jak juz to piwko na przeciwko na rynku, piwo za 5 zl i bardzo duzy wybor przeróznego rodzaju soków

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 95 gości