Jake kierunki studiów możecie mi zaproponowac? :)

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
Iskra94
Posty: 3
Rejestracja: 2 lip 2012, o 14:10

Jake kierunki studiów możecie mi zaproponowac? :)

Post autor: Iskra94 »

Witam . Jestem przyszłą maturzystką Niby jeszcze jest trochę czasu ,ale wolę podjąć tą decyzję o kierunku studiów jak najszybciej . Mój fakultet to : biologia-geografia. Wybrałam te przedmioty, ponieważ je lubię. Lepiej mi idzie geografia dlatego planuję zdawać na maturze rozszerzoną geografię i podstawową biologię
Matma idzie mi w sumie dobrze. Z chemii i fizyki dużo nie wiem niestety ,ponieważ profesorki z tych przedmiotów dobrze nie tłumaczą i olewają sobie po prostu. Lubię przyrodę, programy kryminalistyczne. Kiedyś w przyszłości wolałabym załapać pracę w ruchu, nie chciałabym raczej siedzieć za biurkiem cały czas.
Studiować chciałabym raczej w Krakowie bo najbliżej, a ja po prostu nie chce być daleko od domu. Jakie kierunki moglibyście mi podsunąć?(dostępne w Krakowie)
Awatar użytkownika
smile22
Posty: 269
Rejestracja: 12 lip 2012, o 14:02

Re: Jake kierunki studiów możecie mi zaproponowac? :)

Post autor: smile22 »

geodezja i kartografia
Awatar użytkownika
terrible_justyna
Posty: 630
Rejestracja: 13 lip 2012, o 18:41

Re: Jake kierunki studiów możecie mi zaproponowac? :)

Post autor: terrible_justyna »

poprzeglądaj, może coś Cię zainteresuje.
tam masz opisy wszystkich kierunków oraz co wymagają w rekrutacji.
Awatar użytkownika
smile22
Posty: 269
Rejestracja: 12 lip 2012, o 14:02

Re: Jake kierunki studiów możecie mi zaproponowac? :)

Post autor: smile22 »

Kierunki na UR w Krakowie
Awatar użytkownika
mimose91
Posty: 44
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:01

Re: Jake kierunki studiów możecie mi zaproponowac? :)

Post autor: mimose91 »

Jak lubisz geografie i biologie to chyba oceanografia powinna ci pasowac- mozna robic rozne specjalizacje, biologiczna, geologiczna, fizyczna z geoinformatyka, chemiczna. przedmioty sa bardzo rozne, sporo sie nauczysz na nich czy to geografii czy biologii.

tylko ze oceanka jest w gdansku
slyszalam ze jest tez na UJ biologia z geologia czy cos takiego, wiec moze warto sie temu przyjzec
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości