lekarz medycyny pracy

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Akantocyt
Posty: 25
Rejestracja: 6 maja 2012, o 09:43

Re: lekarz medycyny pracy

Post autor: Akantocyt »

W sumie nie płakałem, ale miałem czerwone oczy, nie mogłem oddychać i gluty kapały mi na ręce. Więcej szczegółów?
No i żałowałem, że studiuję weterynarię, ale to już nieaktualne.
ebbie_girl
Posty: 2
Rejestracja: 21 lip 2012, o 16:06

Re: lekarz medycyny pracy

Post autor: ebbie_girl »

gdzie najszybciej zrobić w warszawie med. pracy?
iveta
Posty: 28
Rejestracja: 16 maja 2012, o 16:14

Re: lekarz medycyny pracy

Post autor: iveta »

Ja zrobiłam szybko w przychodni MEDICOR na Czerniakowskiej 131, ale za 60 zł, bo na bezpłatne już nie ma miejsc
Awatar użytkownika
Zireael
Posty: 116
Rejestracja: 14 lip 2012, o 14:46

Re: lekarz medycyny pracy

Post autor: Zireael »

na Waryńskiego 9 u rentgenologów jest szybko, ale też płatne, chyba 120.
joaszy
Posty: 17
Rejestracja: 16 lip 2011, o 20:38

Re: lekarz medycyny pracy

Post autor: joaszy »

ja poszłam się zapisać w lipcu, zaraz po przyjęciu, na Krakowskie Przedmiescie, termin wizyty wyznaczono mi na 28 sierpnia i tego dnia udało mi się wszystko załatwić (oczywiscie za darmo), ale swoje wystałam w kolejkach.
Awatar użytkownika
monis1992
Posty: 272
Rejestracja: 23 maja 2010, o 13:25

Re: lekarz medycyny pracy

Post autor: monis1992 »

a ja dowiedzialam się że u mnie w przychodni rodzinnej wypisują te papierki (mój brat tam sobie zrobil badania) ale tam nie ma lekarza med. pracy.

Stąd moje pytanie: czy takie zaświadczenie przejdzie czy może patrzą na pieczątki i od zwyklego nie moze być? Bo chyba na każy kierunek powinno być od med pracy a nie tylko weta, prawda? Mial ktoś taką sytuację że mu oddali zaświadczenie bo zly lekarz podbił pieczątke i kazali iść jeszcze raz?
Awatar użytkownika
Zireael
Posty: 116
Rejestracja: 14 lip 2012, o 14:46

Re: lekarz medycyny pracy

Post autor: Zireael »

mój kolega kilka lat temu w Warszawie musiał przynosić poprawiony papierek, bo potrzebował, że może pracować przy komputerze długo i okulistka wypisała, ale oni woleli medycynę pracy taki wymóg, pewnie sprawdzany i na wecie.

edit: on nie szedł na wetę, na komputerowy kierunek.
Awatar użytkownika
talagia
Posty: 685
Rejestracja: 29 cze 2009, o 12:07

Re: lekarz medycyny pracy

Post autor: talagia »

Musi być medycyny pracy i musi być na odpowiednim druczku. Ja miałam pierwszy papierek byle jaki gdzieś tam od znajomego załatwiony i mimo, że lekarz med. pracy to nie przyjęli
Awatar użytkownika
Zireael
Posty: 116
Rejestracja: 14 lip 2012, o 14:46

Re: lekarz medycyny pracy

Post autor: Zireael »

o właśnie, dla nich ważna jest też pieczątka zakładu pracy, w którym pracuje dany lekarz. Bez pieczątki radośnie trzeba po nią wracać.
Awatar użytkownika
Kas_ia
Posty: 244
Rejestracja: 17 maja 2012, o 16:05

Re: lekarz medycyny pracy

Post autor: Kas_ia »

Czy ktoś wie gdzie to można zrobić szybko prywatnie we Wrocku? Jak składałam dokumenty to powiedzieli mi ze zaświadczenie trzeba dać do rozpoczęcia roku akademickiego, a na stronie UP ponoć pisze, że do 15 września. Więc zależy mi na czasie, jak macie jakieś sprawdzone adresy to się podzielcie
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: lekarz medycyny pracy

Post autor: Korczaszko »

w talizmanie w akademiku do 50zł, trzeba się umówić, bo nie zawsze jest lekarz
encephalon1986
Posty: 259
Rejestracja: 18 mar 2010, o 23:51

Re: lekarz medycyny pracy

Post autor: encephalon1986 »

W Talizmanie jest chyba najprościej faktycznie.
Przy czym, podobnie jak pani sekretarka/pielęgniarka, trzeba udawać, że lekarz jest do tego b. potrzebny i nie komentować gdy powie, że dziś nie może być papierka bo go nie ma. W moim przypadku poszła z papierami do gabinetu i przyszła z podbitymi przez lek, którego na oczy nie widziałem
La_Venda
Posty: 5
Rejestracja: 9 wrz 2012, o 21:04

Re: lekarz medycyny pracy

Post autor: La_Venda »

Polecam Racławica 15/19 - przyjmują od razu , bez rejestracji i to za darmo
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości