ŚUM - rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
emi_emi
Posty: 61
Rejestracja: 1 lip 2011, o 07:54

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: emi_emi »

A czy Ci co dostaną się we wrześniu mają szansę na akademik? Właśnie znalazłam, że podanie można składać do 3-ego września, jak to jest? Przepraszam jeśli to pytanie się już pojawiło, szukałam na forum o tym info, ale jakoś się zgubiłam.


BTW. Też jestem 167 (bio 85)
Tyna93
Posty: 37
Rejestracja: 31 sie 2012, o 14:03

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Tyna93 »

standard chociaż moja mama zaczęła jakieś 2 tygodnie temu przejawiać wielce skromne oznaki optymizmu
Lepsze skromne oznaki niż nic Ja niestety takiego zaszczytu nie dostąpiłam

Co do akademików, rzeczywiście, ja też znalazłam, że w Katowicach podanie składamy do 03.09., w Zabrzu do 31.08. także po ptokach. Ale najlepiej chyba dzwonić na uczelnię
zetuzetia
Posty: 341
Rejestracja: 30 wrz 2011, o 20:23

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: zetuzetia »

Ten brak wiary w nasze dostanie się, to chyba ogólny trend moja Mama każe mi nie dzielić skóry na niedźwiedziu. P
Awatar użytkownika
terrible_justyna
Posty: 630
Rejestracja: 13 lip 2012, o 18:41

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: terrible_justyna »

ten brak optymizmu rodziców to efekt większego doświadczenia życiowego moi rodzice reagowali podobnie, ale ja ich tam rozumiem. sama czasami hamuję zapędy sporo młodszego brata (i wtedy czuję się meeeeeeega staro)
zetuzetia
Posty: 341
Rejestracja: 30 wrz 2011, o 20:23

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: zetuzetia »

terrible_justyna pisze:ten brak optymizmu rodziców to efekt większego doświadczenia życiowego moi rodzice reagowali podobnie, ale ja ich tam rozumiem. sama czasami hamuję zapędy sporo młodszego brata (i wtedy czuję się meeeeeeega staro)
Tylko w moim przypadku, jest to trochę inna sytuacja, bo jestem 26 pod kreską, a 23 osoby nie złożyły papierów
Już jutro!
Tyna93
Posty: 37
Rejestracja: 31 sie 2012, o 14:03

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Tyna93 »

Przede mną trochę ich więcej, ale i tak mam nadzieję na lek w najbliższym czasie Wiem, że rodzice po prostu nie chcą mojego ewentualnego rozczarowania, ale jednak odrobina wiary w córkę by im nie zaszkodziła
Awatar użytkownika
veronikaa8
Posty: 30
Rejestracja: 7 sty 2011, o 22:56

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: veronikaa8 »

mh jak fajnie posluchac, ze nie tylko moja mama mnie tak mocno wspiera
madzia5118
Posty: 20
Rejestracja: 28 sie 2012, o 18:52

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: madzia5118 »

słynne poczekamy, zobaczymy
Awatar użytkownika
mr_brightside
Posty: 21
Rejestracja: 1 sie 2010, o 17:53

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: mr_brightside »

szukam dwóch współlokatorek do mieszkania 3 pokojowego na osiedlu Helenka, bardzo blisko uczelni (tak 5 minut). 500 zł plus media za pokój jednoosobowy. Mieszkanie całkiem fajne, właściciel lajtowy ^^

piszcie, zdzwońcie: 664492544

a tak w ogóle to myślę, że wszyscy ze 167 się dostaną, a próg pewnie spadnie do 165 plus warunek cierpliwości D
cricoid
Posty: 321
Rejestracja: 20 lis 2011, o 12:27

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: cricoid »

Moja mówi że się przesunie o 120.
Tak ogólnie to nie omijajcie 166stek bo oni też tu są np. JA. Jestem pierwsza ze 166 to tak jakby ostatnia ze 167
Dziś mi przyszły Skawiny kurierem i powiem że tragedii nie ma. Mało literek na jednej stronie, dobra czcionka, tylko że nazwy podawane w nawiasach po łacinie. hmmm
Jak tak sobie licze o ile sie przesunie to mi wychodzi : 23 osoby nie złozyły + były 3 listy w Bydzi statystycznie po kazdej papiery zabrało 8 osób czyli 24 osoby + były tez listy w Gdańsku powiedzmy ok. 15 osób zabrało + listy w Białym 15 osób + w innych miastach i ok. 100 może sie nazbierac .
Andrut1901
Posty: 15
Rejestracja: 5 sie 2012, o 14:37

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Andrut1901 »

Invisible1 to masz bardzo kochaną mamę, bo moja powiedziała,że nie mam szans jutro, a jestem trzecią 166 też tak próbowałam obliczać, ale wole optymistycznie nie zaokrąglać) Gdzie zamawiałaś Skawiny, jeżeli można spytać? i co z tą terminologią po angielsku, bo ja się zaczynam już gubić?
Awatar użytkownika
veronikaa8
Posty: 30
Rejestracja: 7 sty 2011, o 22:56

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: veronikaa8 »

mr_brightside pisze:szukam dwóch współlokatorek do mieszkania 3 pokojowego na osiedlu Helenka, bardzo blisko uczelni (tak 5 minut). 500 zł plus media za pokój jednoosobowy. Mieszkanie całkiem fajne, właściciel lajtowy ^^

piszcie, zdzwońcie: 664492544

a tak w ogóle to myślę, że wszyscy ze 167 się dostaną, a próg pewnie spadnie do 165 plus warunek cierpliwości D
jak wszystko pojdzie po mojej mysli to jutro po 17 sie zglosze : D
Awatar użytkownika
Refi
Posty: 139
Rejestracja: 13 lip 2012, o 10:41

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Refi »

[quote="Andrut1901"]Invisible1 to masz bardzo kochaną mamę, bo moja powiedziała,że nie mam szans jutro, a jestem trzecią 166 też tak próbowałam obliczać, ale wole optymistycznie nie zaokrąglać) Gdzie zamawiałaś Skawiny, jeżeli można spytać? i co z tą terminologią po angielsku, bo ja się zaczynam już gubić?[/quote

oj ludziska, zostawcie sobie lepiej kase na mega drogie atlasy, których używanych raczej nie znajdziecie. skawiny kupicie od kogoś kto jest po 1 roku, jest pełno ludzi, którzy chcą sprzedać.

no i trzymam za Was kciuki, tych co do Katowic zapraszam do naszej grupy na fb.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 88 gości