Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Pomoc w przygotowaniu do olimpiady Wiedzy Ekologicznej zwanej też olimpiadą ekologiczną. Wykaz materiałów, testy i rozwiązania.
Iwus
Posty: 1126
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: Iwus »

A ja jestem ciekawa jakie były pytania.Podejrzewam że na połowę pewnie nie znałabym odpowiedzi.
poziomka
Posty: 109
Rejestracja: 25 sty 2006, o 15:01

Re: Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: poziomka »

No to teraz czekam aż nauczycielka zdobędzie arkusz odpowiedzi, bo tak to nic konkretnego nie da się powiedzieć.
zdegustowany

Re: Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: zdegustowany »

A Ty Magda to dostałaś pytania przed konkursem i wiem o tym dobrze. A teraz się oburzasz jak inni chcą. Ty hipokrytko A przeczytać ksiąŻki to moŻna, tylko trzeba jeszcze to umieć, a to juz zupełnie inna sprawa. Prawda?
gos

Re: Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: gos »

hey ludzie, jak tak sobie czytam, to normalnie czuje sie oszukana przez wlasna belferke, niestetty z przyczyn losowych nie moglam byc u siebie w szkole na olimpiadzie, a ni cholerki nie dalo sie namowic szanownej pani psor na przeniesienie po feriach i tak nawet nie zobaczylam pytan, a ludzie przez ferie pozapominali/ jak tam w tym roku z pytaniami, powtarzaly sie z zeszlych czy wkoncu wymyslil cos nowego)?
poziomka
Posty: 109
Rejestracja: 25 sty 2006, o 15:01

Re: Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: poziomka »

Troche sie powtarzały, ale było też kilka o ostatnie wydarzenia.
antiocha
Posty: 53
Rejestracja: 18 sty 2006, o 12:39

Re: Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: antiocha »

gos pisze:hey ludzie, jak tak sobie czytam, to normalnie czuje sie oszukana przez wlasna belferke, niestetty z przyczyn losowych nie moglam byc u siebie w szkole na olimpiadzie, a ni cholerki nie dalo sie namowic szanownej pani psor na przeniesienie po feriach i tak nawet nie zobaczylam pytan, a ludzie przez ferie pozapominali/ jak tam w tym roku z pytaniami, powtarzaly sie z zeszlych czy wkoncu wymyslil cos nowego)?
spoko. ja tez nie moglam wziac udzialu
"a zycie toczy sie dalej"
anecia

Re: Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: anecia »

hej Macie moŻe pytania i/lub odpowiedzi bo ja pisałam w pon i nie mam wyników i strasznie sie denerwuje a tak mogłabym sobie sprawdzić. Odpiszcie proszę.moje gg:4514091
poziomka
Posty: 109
Rejestracja: 25 sty 2006, o 15:01

Re: Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: poziomka »

Juh, są wyniki! A co tam, pochwalę się: 42 punkty. Do zobaczenia na regionalnym.
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: Guru »

gratuluje powodzenia w nastepnych etapach
poziomka
Posty: 109
Rejestracja: 25 sty 2006, o 15:01

Re: Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: poziomka »

Nie dziękuję!
ania86

Re: Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: ania86 »

Hej! mieliscie moŻe takie pytanka jak ja, czyli:
Azot jest pierwiastkiem niezbędnym dla wszystkich organizmów. Bezpośrednio z atmosfery mogą go pobrać.i Ekosystemy mórz i oceanów na globie ziemskim mają powierzchnię.Jakie daliście odpowiedzi
michal.p
Posty: 11
Rejestracja: 27 sty 2006, o 15:12

Re: Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: michal.p »

ania86 pisze:Hej! mieliscie może takie pytanka jak ja, czyli:
Azot jest pierwiastkiem niezbędnym dla wszystkich organizmów. Bezpośrednio z atmosfery mogą go pobrać.i Ekosystemy mórz i oceanów na globie ziemskim mają powierzchnię.Jakie daliście odpowiedzi
ja miałem takie pytania. w całej Poslce były takie same
co do azotu to - sinice, a co do powierzchni mórz i oceanów - zajmują ok. 2 razy więcej niż lądy.
niecerpliwy

Re: Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: niecerpliwy »

Hej! Ja juŻ na wyniki czekam od 1,5 tygodnia. MoŻe ktoś zna odpowiedzi to by ukrócił moje cierpienia i mi je przesłał :-D Z góry dzięki. [at].pl
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości