Kiedy początek?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
nina94
Posty: 4
Rejestracja: 17 lip 2012, o 13:59

Re: Kiedy początek?

Post autor: nina94 »

co to znaczy w miarę przygotowana"?
mariusz_h
Posty: 52
Rejestracja: 23 lip 2009, o 11:01

Re: Kiedy początek?

Post autor: mariusz_h »

Zajęcia mają wszyscy od 1 października, w dzień immatrykulacji zwykle jest dzień rektorski dla studentów I roku, tak abyście mogli w niej uczestniczyć.

[at] - na każde zajęcia macie być przygotowani z obowiązującego materiału - tyczy się to także tych pierwszych. A jeśli dobrze pamiętam, to przez fakt że odpadła nam anatomia z racji immatrykulacji, to pierwsze zajęcia mieliśmy z materiału obejmującego dwoje zajęć.
Kasiula93
Posty: 59
Rejestracja: 31 maja 2012, o 13:49

Re: Kiedy początek?

Post autor: Kasiula93 »

No dobrze wszystko pięknie ładnie, ale skąd mamy wiedzieć jaki materiał obejmuje pierwsze zajęcia? Jak nie ma żadnej informacji o zajęciach jeszcze ani o potrzebnych książkach?
Nie wiem może tylko ja jestem jakaś niedoinformowana ale wydaje mi się że dużo osób z tego co czytałam na innych działach nie wie, a odpowiedzi nigdzie nie ma.
Jeśli jestem w błędzie to proszę mnie wyprowadzić.
mariusz_h
Posty: 52
Rejestracja: 23 lip 2009, o 11:01

Re: Kiedy początek?

Post autor: mariusz_h »

Co do reszty to trudno mi powiedzieć, jakie przedmioty dokładnie macie na pierwszym semestrze. Co najmniej tydzień przed rozpoczęciem na stronie ŚUM pojawiał się harmonogram zajęć.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości