rezygnacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
aan
Posty: 18
Rejestracja: 28 sie 2012, o 11:41

rezygnacja

Post autor: aan »

nie wiem czy był już taki wątek:)

czy rezygnację z lekarskiego należy złożyć osobiście? czy trzeba przygotować jakieś papiery wcześniej czy wszystko dostanę na miejscu?
jeśli ktoś się orientuje prosiłabym o szybką pomoc, bo jutro miałam zamiar wybrać się do kato, a nawet do końca nie wiem czy muszę no i w związku z tym spieszy mi się trochę, dziekanat już zamknięty a na stronie śumu nic znaleźć nie mogę
szszk
Posty: 215
Rejestracja: 8 wrz 2011, o 22:58

Re: rezygnacja

Post autor: szszk »

aan pisze:nie wiem czy był już taki wątek:)

czy rezygnację z lekarskiego należy złożyć osobiście? czy trzeba przygotować jakieś papiery wcześniej czy wszystko dostanę na miejscu?
jeśli ktoś się orientuje prosiłabym o szybką pomoc, bo jutro miałam zamiar wybrać się do kato, a nawet do końca nie wiem czy muszę no i w związku z tym spieszy mi się trochę, dziekanat już zamknięty a na stronie śumu nic znaleźć nie mogę

nie wiem jak z lekarskim, ale koleżanka na SUM w tamtym roku jak rezygnowala to jedynie pojechala po dokumenty i jej wydali, bez zadnych podan
aan
Posty: 18
Rejestracja: 28 sie 2012, o 11:41

Re: rezygnacja

Post autor: aan »

a, no właśnie przeczytałam, że można zrezygnować listownie. ale co wtedy z moimi dokumentami? prosić o odesłanie i wysłać też kopertę+znaczek? i jak wygląda oświadczenie rezygnacji ze studiów?
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: rezygnacja

Post autor: Izuzet »

Rezygnowałam ze stomatologii ale osobiście, podanie brzmi:

Do Przewodniczącego Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej


W dniu . zgłaszam rezygnację z podjęcia studiów na kierunku . studiów stacjonarnych/niestacjonarnych na Śląskim . Oświadczam, że nie podejmę nauki na pierwszym roku w/w studiów. Z poważaniem
aan
Posty: 18
Rejestracja: 28 sie 2012, o 11:41

Re: rezygnacja

Post autor: aan »

dzięki

Izuzet pisze:Rezygnowałam ze stomatologii
czyli jednak bydgoszcz?


a co do rezygnacji, jeśli ktoś jest zainteresowany- można ją ponoć składać nawet drogą mailową, wystarczy przesłać skan rezygnacji z własnoręcznym podpisem
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 8 gości