1 rok

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Murthad
Posty: 74
Rejestracja: 23 lip 2011, o 08:20

Re: 1 rok

Post autor: Murthad »

w tamtym roku podobno było 21zł + 40zł ale nie dam głowy
mmonique
Posty: 4
Rejestracja: 6 sie 2012, o 21:01

Re: 1 rok

Post autor: mmonique »

No witam również bardzo serdecznie! Ja też na winogradach A konkretnie na dożynkowej więc może spotkamy się kiedyś w tramwaju
A co do teściku - to mnie niestety nie będzie bo akurat w tym czasie wyjeżdżam, ale liczę na to że nasza integracja trwać będzie ciut dłużej niż tylko do końca września co bym też się mogła załapać
zośka pospolita
Posty: 3
Rejestracja: 4 wrz 2012, o 21:22

Re: 1 rok

Post autor: zośka pospolita »

Mnie też nie będzie. Jeśli chodzi o miejsce zamieszkania, to jeszcze nie znalazłam lokum! ajjjjjj ! czy to tylko ja taka nieogarnięta? dopiero zaczęłam szukać, wcześniej nie miałam możliwości, nie było mnie w pl. Integrować się będziemy nie raz i nie dwa mam nadzieję
kinx100
Posty: 3
Rejestracja: 25 sie 2010, o 18:26

Re: 1 rok

Post autor: kinx100 »

dobies1991 pisze:Zostaw sobie tylko (jeśli posiadasz) jakieś tablice chemicze, gdzie jest dużo wzorów witamin, aminokwasów itp. - czasem się na chemię albo bioszkę przydają (wszystko w jednym miejscu).
tak też zrobiłam, dzisiaj sprzedałam większość, zostawiłam tylko kilka książek, do których miałam sentyment
krmowm2
Posty: 196
Rejestracja: 16 wrz 2011, o 12:53

Re: 1 rok

Post autor: krmowm2 »

mmonique pisze:No witam również bardzo serdecznie! Ja też na winogradach A konkretnie na dożynkowej więc może spotkamy się kiedyś w tramwaju
Raczej nie będzie to trudne
jacksonguitar
Posty: 17
Rejestracja: 1 lip 2012, o 23:23

Re: 1 rok

Post autor: jacksonguitar »

Widzę, że kilku ludzi jeszcze nie znalazło lokum. Tak się składa, że w mieszkaniu (na ul. Tyrwackiej, dobry dojazd) w którym wynajmuję pokój jest jeszcze jeden wolny (1 osobowy) mieszkanie jest zadbane itp. także gdyby ktoś chciał to dzwońcie pod numer 784 932 636 (numer do wynajemcy) i pytajcie czy jeszcze jest do wzięcia razem zawsze raźniej pozdro!
roztrzepanna
Posty: 9
Rejestracja: 14 lip 2011, o 13:11

Re: 1 rok

Post autor: roztrzepanna »

Odnośnie testu z angielskiego - ja otrzymałam informację, że te grupy (które mają przyjść na dwie różne godziny) są utworzone według porządku alfabetycznego, chociaż nie rozumiem jak ktoś z nazwiskiem na K miałby przewidzieć w której grupie się znajduje, ja akurat nie mam problemu, bo pewnie moje nazwisko jest ostatnie alfabetycznie, ale generalnie w Centrum Języków Obcych siedzą mało kompetentne osoby, które nie udzieliły mi odpowiedzi na żadne moje pytanie jak przyjechałam tam osobiście. Jak kogoś nie będzie na teście to nic się nie stanie, bo zostanie przydzielony losowo, a i tak wszystkie grupy realizują ten sam materiał niezależnie od poziomu i piszą ten sam egzamin . W zależności od anglisty natomiast realizuje się podręcznik, albo ogląda Housea i Chirurgów na zajęciach ). Także bez spiny, ja sobie odpuszczam przyjazd, bo mi nie na rękę niestety w tym terminie.

PS Ktoś wie dlaczego są już listy ludzi przyjętych do DS dla WLII i Wydziału Farmaceutycznego a nie ma dla WLI? + Dlaczego żadna z tych osób nie dostała miejsca w Karolku ?
kluchaxp
Posty: 3
Rejestracja: 4 sty 2012, o 12:12

Re: 1 rok

Post autor: kluchaxp »

Wszystkie informacje, o które pytasz zostały już chyba poruszone na facebooku, ale w razie czego mogę powtórzyć:

Podział na grupy na teście nie jest alfabetyczny, tylko wg listy osób przyjętych, pierwsze 110osób na 8:30, reszta potem. Ci, którzy nie przyjdą faktycznie są albo losowo do utworzonych grup,albo tworzą jedną dodatkową.

Lista przyjętych do akademika dla WL1 ma być między 10 a 15 września, tak się dowiedział ktoś kto dzwonił w tej sprawie.

Pozdrawiam!
Elleandier
Posty: 2
Rejestracja: 6 wrz 2012, o 22:40

Re: 1 rok

Post autor: Elleandier »

Czółko! Witam braci i siostry w niedoli . rad jestem, że w końcu (jak mniemam) dotarłem jakimś cudem do ludzi, z którymi będę studiował. Nawiązując. ja właśnie mam nazwisko na literę K. , ale zjawię się bo będzie to okazja żeby rozejrzeć się po Poznaniu, którego praktycznie jeszcze nie znam + jak mam nadzieję. na jakąś małą integrację. Co do kompetencji ludzi z tego studium to przyznam, że też nie potrafili mi udzielić żadnych informacji . ale w sumie to norma na uczelniach wyższych. Poza tym odniosłem wrażenie, że udzielił się im wakacyjny nastrój

PS: A więc jednak istnieje jakaś grupa na facebooku? Jeżeli tak - to jak się do niej dobić bo poszukuję od dłuższego czasu i nic :c
Elleandier
Posty: 2
Rejestracja: 6 wrz 2012, o 22:40

Re: 1 rok

Post autor: Elleandier »

A co do lokalu - polecam Dragon na Zamkowej. Przyjemny klimat
Awatar użytkownika
metempsychol
Posty: 15
Rejestracja: 22 sie 2009, o 21:02

Re: 1 rok

Post autor: metempsychol »

17 zł legitymacja, indeks 3 zł. Po pierwszej wizycie w dziekanacie (my mieliśmy w sobotę przed zajęciami), odebraliśmy legitymacje i mieliśmy 2 tyg. jakoś na wpłacenie na indywidualny numer konta i doniesienie potwierdzenia wpłaty.

Ale macie brzydki plan, oj brzydki, jak tak teraz spojrzałem
rybka27
Posty: 18
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:33

Re: 1 rok

Post autor: rybka27 »

Liczę,że dostanę miejsce w akademiku,bo inaczej nie wiem co zrobię.
A gdzie można zobaczyć nasz plan?
Awatar użytkownika
karmelowa
Posty: 64
Rejestracja: 29 mar 2011, o 07:55

Re: 1 rok

Post autor: karmelowa »

Zastanawia mnie jeden fakt. dlaczego będzie tylko 10 grup? Rok temu było bodajże 16. Wydaje mi się to strasznie dziwne /
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość