ŚUM, a akademik

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
billie j.
Posty: 136
Rejestracja: 8 sie 2009, o 13:49

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: billie j. »

henryka pisze:, dwie płytki gazowe
elektryczne.
Miśka93
Posty: 25
Rejestracja: 4 lip 2012, o 11:47

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: Miśka93 »

A czym się tak naprawę różni niższy standard od wyższego?
Awatar użytkownika
henryka
Posty: 177
Rejestracja: 30 kwie 2010, o 22:18

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: henryka »

billie j. pisze:
henryka pisze:, dwie płytki gazowe
elektryczne.

sorry, wiadomo, że elektryczne

A jeśli chodzi o standard wyższy i niższy to w wątku akademiki tam u góry wszystko opisałam.
Cola123
Posty: 11
Rejestracja: 10 wrz 2012, o 08:16

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: Cola123 »

Cześć

Potwierdzam,że wyniki dopiero po 15.Dowiadywać się można w sekretariacie.tak powiedziała mi pani przez telefon.Tylko nie wiem w ktorym Orientujecie się gdzie należy dzwonić?

Chciałam jeszcze zapytać : czy w pokojach są biurka? D I czy jest jedna szafa na osobe?:D
Awatar użytkownika
Adrianisty
Posty: 83
Rejestracja: 23 cze 2009, o 09:00

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: Adrianisty »

Owszem, jest jedna mała szafa na osobę. Biurek nie ma, ale są stoliki. Niektórzy wstawiają własne biurka. Ogólnie warunki są, nie oszukujmy się raczej fatalne(w niższym standardzie), ale akademik ma inne zalety i da się wytrzymać:D
Ostatnio zmieniony 10 wrz 2012, o 19:38 przez Adrianisty, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Convallaria
Posty: 105
Rejestracja: 16 maja 2012, o 15:11

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: Convallaria »

k8stoo pisze:Convallaria, i kiedy masz zakwaterowanie?
cytuje z maila od Pani z dziekanatu : Kwaterowanie odbywa sie 27,28 09.br.
Wymaga sie przy kwaterowaniu 1 zdjęcie i dowód osobisty. Kwaterowanie od godziny 8,00 do 16.00
Miśka93
Posty: 25
Rejestracja: 4 lip 2012, o 11:47

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: Miśka93 »

Mam pytanie z innej beczki, czy w jednym segmencie tj w tych 2 pokojach mieszkaja osoby tej samej płci czy to raczej obojętne? I po kierunkach wnioskując to w akademiku
chyba znaczna przewaga dziewczyn
Awatar użytkownika
henryka
Posty: 177
Rejestracja: 30 kwie 2010, o 22:18

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: henryka »

Adrianisty, w niektórych pokojach z wyższym standardem jest jeden stolik i biurko.

Miśka93, czasem jest tak, że mieszkają same dziewczyny, czasem w jednym pokoju dziewczyny, w drugim faceci, czasem parka wynajmuje razem pokój. Płeć nie ma znaczenia. No na lekarskim generalnie jest przewaga dziewczyn na roku (nie mówiąc już o pielęgniarstwie i położnictwie ), więc automatycznie też ich więcej w akademiku mieszka.
Cola123
Posty: 11
Rejestracja: 10 wrz 2012, o 08:16

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: Cola123 »

Adrianisty pisze:Owszem, jest jedna mała szafa na osobę. Biurek nie ma, ale są stoliki. Niektórzy wstawiają własne biurka. Ogólnie warunki są, nie oszukujmy się raczej fatalne(w niższym standardzie), ale akademik ma inne zalety i da się wytrzymać:D

HmmmMówisz fatalne? O Boże Już się boje. Trzeba będzie wynająć mieszkanie najwyżej po roku.A w zimę jest ciepło w miare?Czy lodówa?:D
Awatar użytkownika
billie j.
Posty: 136
Rejestracja: 8 sie 2009, o 13:49

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: billie j. »

Eeee tam, narzekacie strasznie i straszycie jeszcze bardziej pierwszorocznych )
Akademik naprawdę nie jest taki zły, no jasne, że nie jest to hotel 5-cio gwiazdkowy, ale da się żyć!
W zimie raczej na zimno nie narzekam
Awatar użytkownika
Adrianisty
Posty: 83
Rejestracja: 23 cze 2009, o 09:00

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: Adrianisty »

Na zimno też chyba nigdy nie zdarzyło mi się narzekać i ogólnie to do wszystkiego się można przyzwyczaić:D Ja prawdopodobnie będę tam mieszkał drugi rok. Ale nie chcę nikomu bajek opowiadać że nie wiadomo jak tam jest pięknie
Cola123
Posty: 11
Rejestracja: 10 wrz 2012, o 08:16

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: Cola123 »

Nie no Na pewno wszystko będzie dobrze.Choć osobiscie dziwi mnie ze te wyniki są tak pózno. Jestem z Wrocławia i jak nie dostane akademika to jak znajde mieszkanie przez dwa tygodnie ? Ale jestem dobrej myśli :
Awatar użytkownika
terrible_justyna
Posty: 630
Rejestracja: 13 lip 2012, o 18:41

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: terrible_justyna »

Cola123, akademiki z zabrza już od paru dni mają info o przydziałach. mordor (ligota) dalej milczy?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości