Studia w Zabrzu

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
wedrowycz_ka
Posty: 283
Rejestracja: 30 cze 2010, o 16:04

Re: Studia w Zabrzu

Post autor: wedrowycz_ka »

Błogosławię Cię za chomika
lulu
Posty: 26
Rejestracja: 9 lip 2009, o 14:41

Re: Studia w Zabrzu

Post autor: lulu »

Czy ktos się orientuje czy w naszej bibliotece mozna zarezerwowac ksiazke i odebrac ja np za 2 tyg? a jesli tak to jak to zrobic, bo wypozyczam normalnie i mam status w realizacji a przeciez tak dlugo nie polezy, jak to zrobic bo nie ogarniam
Awatar użytkownika
Namine
Posty: 455
Rejestracja: 19 lip 2011, o 14:26

Re: Studia w Zabrzu

Post autor: Namine »

Chyba średnio się da Czyli że nie Tydzień chyba tylko może leżeć
agata92
Posty: 17
Rejestracja: 30 wrz 2011, o 19:00

Re: Studia w Zabrzu

Post autor: agata92 »

To zależy jaki jest status wypożyczanej książki. Jak jest na magazynie to będzie szybko. Ja np. zamawiałam wczoraj, czyli 20.08, na stronie mi pisało, że rezerwacja ważna do 20.02.13, a na maila przyszło, że książki są już gotowe i muszę je odebrać do 29.08
oaza
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2012, o 15:35

Re: Studia w Zabrzu

Post autor: oaza »

Ja teraz zamawiałam książki i odbiór był w ciągu tygodnia. Po protu pisalo ze do tego i tego dnia musze odebrac. niezależnie czy to były magazynowe/któtkoterminowe itp.
lúthien
Posty: 3
Rejestracja: 9 lip 2012, o 18:58

Re: Studia w Zabrzu

Post autor: lúthien »

A ja mam takie pytanie (jeśli już było, przepraszam ale zrobiłam wszystko żeby znaleźć odpowiedź i już mnie szlag trafia z powodu braku info/mojej nieudolności): czy w Zabrzu są jakieś wymagania co do rodzaju fartucha (jak zapinany itp)? I trzeba coś oprócz niego- specjalne buty, pęseta, chusta itp?
W co się generalnie trzeba się zaopatrzyć przed pierwszymi zajęciami? Byłabym bardzo wdzięczna za jakieś konkrety
Awatar użytkownika
chlorella
Posty: 168
Rejestracja: 21 lis 2007, o 21:50

Re: Studia w Zabrzu

Post autor: chlorella »

Fartuch dowolny, rękawiczki lateksowe. Nic więcej nie trzeba.
lúthien
Posty: 3
Rejestracja: 9 lip 2012, o 18:58

Re: Studia w Zabrzu

Post autor: lúthien »

Dzięki wielkie i jak już jest okazja to jeszcze jedno: kiedy trzeba dostarczyć zaświadczenie o szczepieniu na WZW i książeczkę sanepidowską? Słyszałam, że można w trakcie roku to dostarczyć ale Katowice mają określony termin więc mam wątpliwości co do tego. A raczej wolałabym zostać wpuszczona na ćwiczenia
Awatar użytkownika
chlorella
Posty: 168
Rejestracja: 21 lis 2007, o 21:50

Re: Studia w Zabrzu

Post autor: chlorella »

Jak obiecasz, że nikogo nie ugryziesz to pani w dziekanacie pewnie pójdzie na to żeby donieść później. Książeczkę wyrabia się w ciągu roku, można sobie grupowo jeździć z kałówkami w ramach integracji Wtedy potrzebne jest to zaświadczenie o szczepieniu przeciwko WZW B.
Theresa
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2012, o 14:56

Re: Studia w Zabrzu

Post autor: Theresa »

A tak z innej beczki - do kiedy trzeba dokonac wpisu na kolejny rok
mlynekt
Posty: 108
Rejestracja: 2 sie 2010, o 18:11

Re: Studia w Zabrzu

Post autor: mlynekt »

Theresa pisze:A tak z innej beczki - do kiedy trzeba dokonac wpisu na kolejny rok
heh jak najszybciej
a najpozniej to jakos do tygodnia po zakonczeniu sesji poprawkowej trzeba zlozyc indeks ale jesli masz juz wszystko zaliszone to najlepiej juz zlozyc
Awatar użytkownika
henryka
Posty: 177
Rejestracja: 30 kwie 2010, o 22:18

Re: Studia w Zabrzu

Post autor: henryka »

Theresa pisze:A tak z innej beczki - do kiedy trzeba dokonac wpisu na kolejny rok
W Kato do 8.10, przynajmniej drugi rok tak ma.
Koronkowa7
Posty: 24
Rejestracja: 16 cze 2012, o 14:49

Re: Studia w Zabrzu

Post autor: Koronkowa7 »

Witam przepraszam że pisze tutaj takie pytanie, ale nigdzie nie znalazłam tego typu informacji (albo źle szukałam ) chodzi mi o przyjęcie na medycyne-kierunek lekarski w Zabrzu, czy przy rekrutacji oprócz rozszerzonej biologii i chemii jeszcze coś podliczają? np wynik z polskiego czy matematyki? na stronie pisze że sama biologia i chemia, ale wiadomo to jest medycyna i czy przy rekrutacji ma to jakieś znaczenie, na ile procent się napisze te podstawowe przedmioty? Bardzo proszę o odpowiedź ponieważ strasznie mnie to męczy, bo jeśli na inne też zwracają uwagę to będe miała poważny problem
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości