progi analityka medyczna

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
irmina_p
Posty: 304
Rejestracja: 6 cze 2012, o 12:51

Re: progi analityka medyczna

Post autor: irmina_p »

musisz zadzwonić i zapytać moim zdaniem, bo to zależy od uczelni
Awatar użytkownika
kulqa
Posty: 145
Rejestracja: 8 gru 2010, o 12:54

Re: progi analityka medyczna

Post autor: kulqa »

ktoś się chwalił że 2 tygodnie przed go przyjęli
irmina_p
Posty: 304
Rejestracja: 6 cze 2012, o 12:51

Re: progi analityka medyczna

Post autor: irmina_p »

już jest mniej niż 2 tygodnie przed
Awatar użytkownika
kulqa
Posty: 145
Rejestracja: 8 gru 2010, o 12:54

Re: progi analityka medyczna

Post autor: kulqa »

nie martw sie :*
irmina_p
Posty: 304
Rejestracja: 6 cze 2012, o 12:51

Re: progi analityka medyczna

Post autor: irmina_p »

łatwo powiedzieć! jakoś już w tą Wawę nie wierzę, wzięłam się na poważnie za szukanie dachu nad głową w Lublinie.
Awatar użytkownika
kulqa
Posty: 145
Rejestracja: 8 gru 2010, o 12:54

Re: progi analityka medyczna

Post autor: kulqa »

niestety beznadziejne przepisy na tych uczelniach są. ktoś kto zrezygnował a np. nie zabrał papierów albo nie powiadomił o tym komisji, jest studentem i to przez cały rok, ponieważ teraz jest rozliczenie roczne. A wiadomo- komisja szanowna nie będzie do nikogo dzwonić i łaskawie pytać czy pan/pani zostaje czy nie zostaje. pamiętam swój wielki bulwers z zeszłego roku, przez takich właśnie ludzi niektórzy nie dostają się na studia
irmina_p
Posty: 304
Rejestracja: 6 cze 2012, o 12:51

Re: progi analityka medyczna

Post autor: irmina_p »

właśnie, a miejsca się marnują. ale na przykład z Bydgoszczy do mnie dzwonili i pytali czy w dalszym ciągu jestem zainteresowana studiowaniem na ich uczelni, więc szanowny WUM też by mógł zadzwonić
Awatar użytkownika
Sunniva
Posty: 25
Rejestracja: 13 kwie 2011, o 15:32

Re: progi analityka medyczna

Post autor: Sunniva »

i co tej biednej Bydgoszczy odpowiedziałaś?
Dalej blokujemy miejsce?
Kiedy do Ciebie dzwonili?
logbio
Posty: 12
Rejestracja: 12 wrz 2012, o 10:43

Re: progi analityka medyczna

Post autor: logbio »

HEJ!
Dostałam się na farmację w Łodzi, ale nie odebrałam jeszcze papierów z dwóch uczelni. M.in z WROCŁAWIA tam jestem na analityce medycznej. Mieszkam strasznie daleko, bo w Białym i musialabym jechac specjalnie po odbiór papierów, tracac kase i czas.
Koleżanki mama pracuje na UMB, siedzi w papierkowej robocie i słyszałam, że podobno jeśli uczelnia nie sprawdza przyjętych w sensie nie dzwoni czy napewno beda studiowac itd to ludzie widnieja po prostu jako studenci na liscie, ale nikt nie interesuje sie tym czy chodza na te zajecia itd, bo jest roczne rozliczenie.
To mnie akurat jeszcze nie boli, ale sytuacja sie sypie kiedy weszla teraz ta ustawa z drugim kierunkiem. Jesli pójdę na farme do lodzi i bede stdiowac jednoczenie analityke we wrocku, bede musiała zaplacic za rok analityki, bo zwyczajnie mnie wywala za niezaliczony semestr.

Czy ktos z was wie cos wiecej na ten temat? Jak było w poprzenich latach?
Prosze o odpowiedz, bo nie wiem co mam robić!

Pozdrawiam
irmina_p
Posty: 304
Rejestracja: 6 cze 2012, o 12:51

Re: progi analityka medyczna

Post autor: irmina_p »

Sunniva pisze:i co tej biednej Bydgoszczy odpowiedziałaś?
Dalej blokujemy miejsce?
Kiedy do Ciebie dzwonili?
dzwonili do mnie jakoś kilka dni po tym jak dostałam się do Lublina, czyli mógł to być początek sierpnia albo koniec lipca, nie martw się, nie blokuję Ci miejsca
zetuzetia
Posty: 341
Rejestracja: 30 wrz 2011, o 20:23

Re: progi analityka medyczna

Post autor: zetuzetia »

Z tego co zrozumiałam, będziesz studiowała tam tylko teroetycznie? Tzn. będziesz widniała na liście studentów? W takiej sytuacji raczej nie płacisz, bo nie wykorzystujesz punktów ECTS.

Inna sprawa, że może da się zrezygnować listownie, umożliwiając innym podjęcie studiów )
Awatar użytkownika
Sunniva
Posty: 25
Rejestracja: 13 kwie 2011, o 15:32

Re: progi analityka medyczna

Post autor: Sunniva »

irmina_p pisze:
Sunniva pisze:i co tej biednej Bydgoszczy odpowiedziałaś?
Dalej blokujemy miejsce?
Kiedy do Ciebie dzwonili?
dzwonili do mnie jakoś kilka dni po tym jak dostałam się do Lublina, czyli mógł to być początek sierpnia albo koniec lipca, nie martw się, nie blokuję Ci miejsca
ufff - to dobrze.
Uważam iż uczelnie powinny dzwonić przed ostatnimi listami.
No ale nic
irmina_p
Posty: 304
Rejestracja: 6 cze 2012, o 12:51

Re: progi analityka medyczna

Post autor: irmina_p »

też tak uważam, sama czekam na Warszawę.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości