Poprawa matury

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: poprawa matury

Post autor: _włóczykij »

mis koala, to ja bym sie bala, ze w lutym mi napisza, ze nie mozna i potem bedzie za pono zebym wgl mogla myslec o deklaracji itd. wiec zostaje moje stare, kochaniutkie przebajeczne LO!:D

ale popierdzielone jest w tym troku z tymi maturami. albo tydzien wolnego sobie zrobie od uczelni albo bede tak krazyc.
Awatar użytkownika
Acetylo
Posty: 653
Rejestracja: 22 lis 2010, o 13:54

Re: poprawa matury

Post autor: Acetylo »

Arkadiopol pisze:Ja ją posiadam i według mnie jest bardzo dobra, można spokojnie ogarnąć genetykę z tej książki i solidnie się przygotować
dzięki za opinie bo tak krążyłam od dawna wokół tej książki aż dzisiaj wreszcie zamówiłam
Awatar użytkownika
chevelle
Posty: 1240
Rejestracja: 21 paź 2009, o 16:47

Re: poprawa matury

Post autor: chevelle »

Acetylo, książka jest super, polecam Kupiłam ją jeszcze na konkurs biologiczny w gimnazjum i od tamtego czasu dobrze mi służyła
lou
Posty: 79
Rejestracja: 29 cze 2012, o 17:32

Re: poprawa matury

Post autor: lou »

Acetylo pisze:Chyba w tym temacie ktoś mi mówił, że ma w domu Genetyke G.Nalepy i dobra jest ? bo ciężko mi coś znaleźć o tej książce
Ja powiem tak: tresc bardzo fajnie opisana, przydatna, ale niestety nie dalam rady z niej czesto korzystac. Dlaczego? Bardzo mi meczyla oczy. robilam kilka podejsc do niej, ale literki byly tak waskie, ze caly tekst mi sie zlewal, zwlaszcza w sztucznym swietle. Moze i marny powod zeby odrzucic ksiazke, ale dla mnie i moich slabych oczu calkowicie ja to dyskwalifikowalo Ksiazka bardzo fajna, jak sam twierdzi autor, takiej mu brakowalo gdy sam sie uczyl do matury. Tez wlasnie brakowalo mi ksiazki ktora by zawierala wszystko co o genetyce maturzysta wiedziec powinien i ksiazka niewatpliwie wymagania spelnia
Awatar użytkownika
Acetylo
Posty: 653
Rejestracja: 22 lis 2010, o 13:54

Re: poprawa matury

Post autor: Acetylo »

Kupie lupe i jakoś będzie
lou
Posty: 79
Rejestracja: 29 cze 2012, o 17:32

Re: poprawa matury

Post autor: lou »

kupuj ksiazka jest super, tylko jak dla mnie powinna byc sprzedawana w komplecie z lupa
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: poprawa matury

Post autor: mis koala »

adele pisze:mis koala, to ja bym sie bala, ze w lutym mi napisza, ze nie mozna i potem bedzie za pono zebym wgl mogla myslec o deklaracji itd. wiec zostaje moje stare, kochaniutkie przebajeczne LO!:D

ale popierdzielone jest w tym troku z tymi maturami. albo tydzien wolnego sobie zrobie od uczelni albo bede tak krazyc.
No jeśli ci nie pozwolą to normalnie piszesz w swoim LO więc nie ma możliwości, że zostaniesz na lodzie
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: poprawa matury

Post autor: mis koala »

lou pisze:kupuj ksiazka jest super, tylko jak dla mnie powinna byc sprzedawana w komplecie z lupa
Tez nie cierpię książek z druczkiem który ledwo widac Wolę zdecydowanie opasłe tomiska z mega wielką czcionką, które szybciutko się czyta i nie trzeba męczyc oczu
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: poprawa matury

Post autor: mis koala »

Nie zeby kalkulator z logarytmami kosztował około 70 zł !
Awatar użytkownika
Shaq
Posty: 456
Rejestracja: 30 lip 2010, o 15:50

Re: poprawa matury

Post autor: Shaq »

mis koala, te z Casio są nawet fajne )
Przemeqq
Posty: 811
Rejestracja: 30 wrz 2007, o 16:40

Re: poprawa matury

Post autor: Przemeqq »

mis koala pisze:Nie zeby kalkulator z logarytmami kosztował około 70 zł !
po takiej cenie chodzą, ale fajne są, bardzo : )
seelaaf
Posty: 892
Rejestracja: 16 lip 2011, o 20:25

Re: poprawa matury

Post autor: seelaaf »

mis koala, polecam kalkulator firmy Vector
deVries
Posty: 672
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 20:49

Re: poprawa matury

Post autor: deVries »

searleaf pisze:mis koala, polecam kalkulator firmy Vector
Ja też! Po 5 latach z Vectorem musiałem przed maturą ćwiczyć posługiwanie się prostym kalkulatorem, bo mi nie szło Jak się chcesz szarpnąć na jakiś droższy to weź taki z szerszym ekranem, taki że jak się wpisuje np. ułamek zwykły to są takie kratki. U mnie wszystko jest w jednej linii, ale i tak wymienię go chyba dopiero jak zdechnie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości