Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Jaenelle
Posty: 142
Rejestracja: 24 maja 2011, o 16:01

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: Jaenelle »

sylabus jest dla starego trybu. To co piszą w peer support jest to ta wersja dla was aktualna. By the way, jaki jestem program na I roku w końcu. Pytam z czystej ciekawości
Wiking14
Posty: 76
Rejestracja: 7 maja 2009, o 15:52

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: Wiking14 »

Hej!
Mam pytanie dotyczące rozpoczęcie roku. Jak wygląda rozpoczęcie roku? Czy po wręczeniu indeksów jest jeszcze jakieś spotkanie, np. z opiekunem? Gdzie można znaleźć plan?
Będę wdzięczny za odpowiedzi.
Freeze
Posty: 27
Rejestracja: 21 lut 2012, o 20:52

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: Freeze »

Jeszcze nic nie ma, nasz uniwersytet na razie ma nas głęboko w dupie, nie m info dot. rozpoczęcia roku, podręczniki nadal nie zaktualizowane.
wiadomo coś o otrzęsinach dla wszystkich wydziałów ?
Dudek
Posty: 345
Rejestracja: 13 maja 2008, o 23:11

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: Dudek »

Wszystkie takie informacje pewno dostaniecie pod sam koniec września, okolice 28-30 września. Co do książek to tego myślę wcale nie dostaniecie a poznacie na 1 zajęciach. Otrzęsiny to sprawy samorządów itd. myślę, że jak się zbiorą na początku października to coś ustalą.
Wiking14
Posty: 76
Rejestracja: 7 maja 2009, o 15:52

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: Wiking14 »

Sądzicie więc, żeby wstrzymać się z zakupem książek?
Ja się tak ogólnie pytałem, czy oprócz wręczenia indeksów jest jeszcze jakieś spotkanie?
Awatar użytkownika
consolida
Posty: 137
Rejestracja: 7 lip 2012, o 16:09

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: consolida »

Ja już część książek kupiłam. Jest jeszcze spotkanie Peer Support 28 września o 17.00.
aga_ta
Posty: 19
Rejestracja: 27 lip 2011, o 12:59

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: aga_ta »

Wiking14 pisze:Sądzicie więc, żeby wstrzymać się z zakupem książek?
Ja się tak ogólnie pytałem, czy oprócz wręczenia indeksów jest jeszcze jakieś spotkanie?
Oczywiście, że się wstrzymać bo nie wiesz jakie będą
Nan asystenci powiedzieli, że na anatomii będą obowiązywać to same co w zeszłym roku ( jestem po egz z anatomii jak byłam po wpis to wpadłam się zapytać mimochodem) tzn bochenek na ustny a gray do testu tak było u większości asystentów
Chyba możecie zadzwonić do opiekuna roku i się zapytać to żaden problem tel jest na stronie przecież Was p dr Kiś nie zje najwyżej spławi
Ale skoro nam mowia ze mozemy sprzedac graya to mozemy sprzedac Wam graya :p
Wiking14
Posty: 76
Rejestracja: 7 maja 2009, o 15:52

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: Wiking14 »

Dzięki agata za odpowiedź.
Nie mam konta (mieć nie zamierzam), więc nie spojrzę.
Lorens
Posty: 24
Rejestracja: 5 wrz 2011, o 10:07

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: Lorens »

STOMAtologia -Lublin, jest jakaś NASZA grupa na fejsie, jeśli nie to załóżcie, a jeśli tak to pod jaką nazwą
Lunna
Posty: 77
Rejestracja: 13 sie 2011, o 20:16

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: Lunna »

Właśnie, szkoda, że takie informacje są umieszczane na facebooku i np. tutaj nie można się nic dowiedzieć.
Awatar użytkownika
AllMySecrets
Posty: 169
Rejestracja: 1 lip 2010, o 11:17

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: AllMySecrets »

Niedługo ruszy nowy serwis internetowy na którym będą zamieszczone wszystkie ważniejsze informacje, które w chwili obecnej są na fb wiec na chwile obecna pozostaje czekac lub zalozyc jakies falszywe konto
Wiking14
Posty: 76
Rejestracja: 7 maja 2009, o 15:52

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: Wiking14 »

A wiadomo coś więcej o tym serwisie?
Mógłby ktoś miły przytoczyć tutaj kilka ważniejszych informacji dla pierwszego roku? Byłbym bardzo wdzięczny.
aga_ta
Posty: 19
Rejestracja: 27 lip 2011, o 12:59

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: aga_ta »

Wiking14 pisze:Dzięki agata za odpowiedź.
Nie mam konta (mieć nie zamierzam), więc nie spojrzę.
Drobiazg czytalam to co napisano na fb i moge to skreslic jako: wszystko po staremu (jesli chodzi o podreczniki) z anatomii macie graya ktorego sprzedam niedrogo kontakt priv
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości