WF na analityce medycznej ŚUM

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
angie2012
Posty: 4
Rejestracja: 29 cze 2012, o 22:09

WF na analityce medycznej ŚUM

Post autor: angie2012 »

Czy powie mi ktoś jak wygląda wf na analityce na ŚUM? Chodzi mi o to, czy można sobie wybrać jakieś zajęcia i kiedy można to zrobić.
Z góry dzięki za odpowiedź
Irys
Posty: 70
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:13

Re: WF na analityce medycznej ŚUM

Post autor: Irys »

angie2012 pisze:Czy powie mi ktoś jak wygląda wf na analityce na ŚUM? Chodzi mi o to, czy można sobie wybrać jakieś zajęcia i kiedy można to zrobić.
Z góry dzięki za odpowiedź
Nie można wybrać na co się idzie. Grupy są odgórnie przypisane na wf. Zależy to chyba głównie od liczebność grup. Mogą przypisać na siłownię (znajduje się w akademiku, nic nadzwyczjnego) na basen (dzielą na osoby które umią pływać i które nie umią. W zeszłym roku zajęcia były na basenie na legionów) albo na salę (znajduje się na kasztanach, głównie gra się w gry zespołowe).
Irys
Posty: 70
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:13

Re: WF na analityce medycznej ŚUM

Post autor: Irys »

angie2012 Nie dstałam Twojej wiadomości. Wysłałam Ci PW ale nie wiem czy doszła.
Awatar użytkownika
Glina
Posty: 892
Rejestracja: 13 wrz 2010, o 12:50

Re: WF na analityce medycznej ŚUM

Post autor: Glina »

Irys - to brzmi strasznie. Ja chce na sekcje siatkówki. Wrocław przyjmujcie mnie
Irys
Posty: 70
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:13

Re: WF na analityce medycznej ŚUM

Post autor: Irys »

Glina pisze:Irys - to brzmi strasznie. Ja chce na sekcje siatkówki. Wrocław przyjmujcie mnie
No niestety, chyba ,że w tym roku coś zmienią. Farmacja ma jakoś inaczej teraz. Ale jeśli będziesz mieć zajęcia na sali to siatkówka będzie.
Awatar użytkownika
Glina
Posty: 892
Rejestracja: 13 wrz 2010, o 12:50

Re: WF na analityce medycznej ŚUM

Post autor: Glina »

A jak dostane jakiś basen albo siłownie mogę zmienić na sale?
Irys
Posty: 70
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:13

Re: WF na analityce medycznej ŚUM

Post autor: Irys »

Glina pisze:A jak dostane jakiś basen albo siłownie mogę zmienić na sale?
Nie za bardzo. Bo to daostaje cała grupa. Zawsze możesz chodzić na wf do innej grupy jako odrabianie zajęć. Ale to radzę dobiero tak od połowy października zacząć robić Bo jak wcześniej to mogą się czepiać.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości