KONKURS:UROKI OTACZAJ¡CEJ NAS PRZYRODY

Wszystko o olimpiadzie biologicznej i olimpiadzie wiedzy ekologicznej oraz konkursach przyrodniczych dla uczniów, studentów i miłośników przyrody.
ka¶ka

Re: KONKURS:UROKI OTACZAJ¡CEJ NAS PRZYRODY

Post autor: ka¶ka »

ja brałam udział w pracy albumowiej wie ktoś gdzie moŻna zaleźć wyniki ta stronka podana przez innego uŻytkownika jest błędna ma moŻe ktos inną prosze :)
makra
Posty: 62
Rejestracja: 31 gru 2006, o 16:14

Re: KONKURS:UROKI OTACZAJ¡CEJ NAS PRZYRODY

Post autor: makra »

ta wchodzi ale wyników nie ma jeszce tam
ka¶ka

Re: KONKURS:UROKI OTACZAJ¡CEJ NAS PRZYRODY

Post autor: ka¶ka »

Dzięki bardzo :)
jaaaa

Re: KONKURS:UROKI OTACZAJ¡CEJ NAS PRZYRODY

Post autor: jaaaa »

czesc ja równieŻ mam wyróŻnienie za album :D Wie ktoś moŻe czy za to dostanę jakieś punkty przy rekrutacji do liceum
jaaaa

?

Post autor: jaaaa »

czesc ja równieŻ mam wyróŻnienie za album :D Wie ktoś moŻe czy za to dostanę jakieś punkty przy rekrutacji do liceum
Gregor7
Posty: 166
Rejestracja: 26 mar 2006, o 15:34

Re: KONKURS:UROKI OTACZAJ¡CEJ NAS PRZYRODY

Post autor: Gregor7 »

ja mialem 3 lata temu wroznienie w tescie i jak skladalem papiery do jedenj ze szkol, to zapytalem (pokazujac wyroznienie) czy dostane za to jakies dodtakowe puknty, a Pani w sekretariacie tylko westchnela mowiac: hmmm, znowu ta EKO-PLANETA, watpie czy beda za to punkty".potem jak byly listy z punktami,to sie okazalo, ze chyba jednak zostali zmuszeni do tego, zeby je dawac za to wyroznienie, bo mialem 2 punkty wiecej niz liczylem.Jest tez prawdopodobienstwo, ze byly to pkt za konkurs literacki, wm ktorym takze mialem wyroznienie, +wpis na swiadectwo, wiec moze to bylo yo:Djuz sam nie wiem:) ale roznie z nimi bywa : Djedna koleznka nie dala zadnego wyroznienia i dostala rowniez 2 punkty w sumie za nic : )pzdr
makra
Posty: 62
Rejestracja: 31 gru 2006, o 16:14

Re: KONKURS:UROKI OTACZAJ¡CEJ NAS PRZYRODY

Post autor: makra »

ja nie znam wyników u mnie ( ale jak bym zdobyła wysokie m-ce to bym wiedziała wiec nie wiem czy bedzie nawet wyróznienie (
jaaa

Re: KONKURS:UROKI OTACZAJ¡CEJ NAS PRZYRODY

Post autor: jaaa »

Gregor7 dzięki zawsze to jaaś iskierka nadziei, bo punkciki ojj.by sie przydały PP
makra
Posty: 62
Rejestracja: 31 gru 2006, o 16:14

Re: KONKURS:UROKI OTACZAJ¡CEJ NAS PRZYRODY

Post autor: makra »

A mi sie nie udało ( 2 raz nic ale za rok ostatnmia szansa ale chyba juz nie album tylko ide na pytania moze lepiej pojdzie
Izulka;)
Posty: 34
Rejestracja: 10 sty 2007, o 15:12

Re: KONKURS:UROKI OTACZAJ¡CEJ NAS PRZYRODY

Post autor: Izulka;) »

No a ja wyników nadal nie znam./ 12 czerwca a tu nic.
Kicia:P

Re: KONKURS:UROKI OTACZAJ¡CEJ NAS PRZYRODY

Post autor: Kicia:P »

Juppi.I miejsce w wojewodztwie:D a co ja z tego bede miala? jakas nagrode czy cos? nie zebym tylko dla nagrody to robila, ale tak z ciekawosci sie pytam:)
Awatar użytkownika
dawidw
Posty: 797
Rejestracja: 10 mar 2007, o 17:39

Re: KONKURS:UROKI OTACZAJ¡CEJ NAS PRZYRODY

Post autor: dawidw »

pewnie za 1 miejsce bedzie nagroda, pewna mozesz byc tylko dyplomu
Gregor7
Posty: 166
Rejestracja: 26 mar 2006, o 15:34

Re: KONKURS:UROKI OTACZAJ¡CEJ NAS PRZYRODY

Post autor: Gregor7 »

ja za 1 msc w wojewdzotwie w tescie dostalem dyplom i ksiazke.
Laureaci I, II i III miejsca w województwie (zarówno testu jak i prac indywidualnych) w każdej kategorii wiekowej otrzymują nagrody rzeczowe.
Najlepsi uczniowie w szkołach otrzymują nagrody książkowe.
nooo, uwielbiam ten regulamin.nagroda RZECZOWA jaka orztymuja laueraci wojewodzcy jest.ksiazka, ale za to calkiem inna nagrode otrzymuja najlepsi w szkolach, bo bo przeciez.ksiazke:/

[ Dodano: Wto Cze 19, 2007 22:20 ]
ponadto, regulamin mowi, ze
Jury Konkursu nagradza wycieczką zagraniczną najlepszego laureata wojewódzkiego z każdego województwa.
ale jak sie dowiedzialem, nie kazdy laureat, ktory jest 1 w wojewodztwie z kazdej kategorii wiekowej jedzie, ale ten, ktory ze wszystkich laureatow, lacznie ze wszytskich kategorii wiekowych byl najlepszy w danym wojewodztwie. w przypadku testu jest to bardzo niesprawiedliwe, gdyz np majac 32 pkt i to bylo najlepiej dla slakiego w tescie dla szkol ponadgimn. nie dostalem wycieczki, bo jakas dziewczyna z podstawowki miala np 34 pkt, byla najlepsza w swoejej kategorii wiekowej i ona dostala wycieczke. owszem maila anjwiecej pkt z calego wojewodztwa, ale porownajmy skale trudnosci testow dla liceum i dla podstawowki:/:/:/:/:/:/:/
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości