Glony w parku miejskim..?

Forum dla uczniów przygotowujących się do olimpiady biologicznej. Zadania, testy, przykładowe prace badawcze. Wymiana informacji i wiedzy biologicznej.
luwak
Posty: 7
Rejestracja: 8 mar 2011, o 10:58

Glony w parku miejskim..?

Post autor: luwak »

Cześć! Mam pewien problem z moją pracą badawczą muszę rozpoznać gatunki glonów występujących w wodzie, w stawie, w parku miejskim. Choć może nie powinno, to sprawia mi to jednak pewien problem
w związku z tym, jakby ktoś był tak miły i mógł mi napisać jakieś propozycje gatunków, które najprawdopodobniej w takich warunkach się rozwijają będę wtedy mogła najpierw je obejrzeć w necie, a później szukać podobieństw w próbkach proszę o pomoc! pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
Jane Doe
Posty: 967
Rejestracja: 5 gru 2010, o 17:22

Re: Glony w parku miejskim..?

Post autor: Jane Doe »

no tak to jest, jak się bierze pracę, której się nie potrafi zrobić.
jeżeli chodzi Ci o jednokomórkowce, to zapytaj w dziale mikrobiologii, jeżeli o wielokomórkowce to przejrzyj altas z gatunkami, poczytaj ogólnie. I tak musisz się trochę w tym temacie obeznać, skoro nie masz o tym większego pojęcia
luwak
Posty: 7
Rejestracja: 8 mar 2011, o 10:58

Re: Glony w parku miejskim..?

Post autor: luwak »

ehh już wszystko wiem, po prostu sugerując się wskazówkami mojej genialnej biologiczki, pobierałam złe próby, w których zwyczajnie nic nie było:P ale już skonsultowałam to z kim trzeba i wszystko dobrze się ułożyło, kończę pisać pracę, dzięki za odp
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 0 gości