ŚUM - rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
BubuMale
Posty: 254
Rejestracja: 26 lip 2012, o 13:50

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: BubuMale »

Mogli dzwonic przed ogloszeniem listy, tak zeby wszyscy zakwalifikowani zlozyli dokomenty. A tak to robia nam nadzieje a moze nie wszyscy zloza itd"
Cavalier
Posty: 85
Rejestracja: 7 lip 2012, o 16:50

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Cavalier »

Ja się zastanawiam czemu oni w dalszym ciągu oszczędzają na telefonach i nie dzwonią? Z poniedziałkowej listy tylko 3 osoby dostarczyły dokumenty, przed tą dzisiejszą też nie dzwonili (i wiem o tym, bo sama się zakwalifikowałam, a telefonu nie było). Jakby weryfikowali czy ktoś naprawdę nadal jest zainteresowany czy po prostu zarejestrował się w lipcu i zapomniał, albo od dawna jest gdzie indziej.
osobom które się nie zakwalifikowały życzę powodzenia i trzymam kciuki za to, że się spotkamy
Cavalier
Posty: 85
Rejestracja: 7 lip 2012, o 16:50

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Cavalier »

rysiaa13 pisze:Ja dostałam się dzisiaj i zaraz po ogłoszeniu listy dzwonił do mnie miły pan z komisji rekrutacyjnej i pytał czy jestem zainteresowana podjęciem studiów czy może mam już inne plany.
o, to jednak dzwonią. Do mnie nie dzwonili Niemniej jednak takich osób jak ja na pewno było więcej, więc na pewno jeszcze trochę miejsc się zwolni.
Awatar użytkownika
Karolajn18
Posty: 616
Rejestracja: 24 sty 2010, o 20:08

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Karolajn18 »

a ja sie dostalam w zeszlym tygodniu i też już dzwonili akurat w momencie gdy szłam do dziekanatu z dokumentami
BubuMale
Posty: 254
Rejestracja: 26 lip 2012, o 13:50

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: BubuMale »

Haha moze sobie losuja? Wg mnie powinien byc 1 system rekrutacji na wszystkie uczelnie i jesli ktos sie dostal na 1 to automatycznie nie usuwany z innych uczelni - przynajmniej we wrzesniu bo wiadomo ze ludzie sobie lubia wybierac
Calineczka92
Posty: 16
Rejestracja: 12 lip 2012, o 16:02

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Calineczka92 »

Jestem za głupia na logikę SUM. dzwonią do ludzi, których zakwalifikowali, czy chcą studiować?! Totalna paranoja. Lublin każe uprzednio wysyłać deklaracje, Bydgoszcz dzwoni, a SUM?
Cavalier
Posty: 85
Rejestracja: 7 lip 2012, o 16:50

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Cavalier »

Na farmacji SUMu dzwonili do mnie przed przygotowaniem listy czy jestem zainteresowana, bo jeśli tak to na niej będę . No i to miało sens. A na medycynie to widzę, za przeproszeniem, od d**y strony to rozeznanie robią.
BiałaNoc
Posty: 161
Rejestracja: 10 maja 2011, o 20:06

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: BiałaNoc »

Z moją punktacją ostatnia osoba ma nr 649.
A wg uchwały rekrutacyjnej albo biorą wszystkich z daną punktacją, albo nikogo.
Ja się już powoli na serio z lekiem żegnam.140 osób wydaje mi się troszkę mało realne
Awatar użytkownika
iglo
Posty: 397
Rejestracja: 8 maja 2012, o 15:26

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: iglo »

BiałaNoc, Może być ciężko, ale z tegoroczną rekrutacją nic nie wiadomo
weronek
Posty: 25
Rejestracja: 30 maja 2012, o 13:02

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: weronek »

Myślicie że na stomie niestacjo może jeszcze spaść o 17 miejsc?
Awatar użytkownika
indiana
Posty: 574
Rejestracja: 2 kwie 2011, o 17:26

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: indiana »

Zwolniłam dziś miejsce na lekarskim stacjo, mam nadzieję, że jeszcze kogoś na nie przyjmą
BubuMale
Posty: 254
Rejestracja: 26 lip 2012, o 13:50

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: BubuMale »

Przyjma, przyjma Dziekujemy Dobry Czlowieku
marmik91
Posty: 15
Rejestracja: 26 lip 2012, o 17:48

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: marmik91 »

MASAKRA. ale emocje. poszła dziś lista na stomie na śumie. Próg 164 z biol 77%. przyjęli nadmiar 113 osób a limit maja 106. Zostały trzy osoby z wynikiem 164 i biol 72% a ja jestem po nich z wynikiem 163 i biol 88%. i jak tu nie zwariować? czy będzie cud?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości