AWF Kraków Wychowanie Fizyczne

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
Awatar użytkownika
tin
Posty: 1491
Rejestracja: 18 lip 2006, o 15:29

Re: AWF Kraków Wychowanie Fizyczne

Post autor: tin »

Coprawda nie studiuje, ale mam kikku kolegaów na , którzy tam studiują. Musze Cię zmartwic. Licząc na same sprawnościowe musisz miec b. wysokie wyniki. Powyżej 37-38s przy słabej maturze nie ma co liczyc
TiR to teraz dosyć oblegany kierunek.
Ale jak się postarasz, a pewnie maturka nie taka zła to sie dostaniesz. Ogólnie trudno nie jest.
Możesz tez wziąc niestacjonarne w razie czego, bo część odpada po pierwszych 2 miesiącach i Cię wezma na dzienne.
ula1
Posty: 3
Rejestracja: 12 cze 2007, o 08:50

Re: AWF Kraków Wychowanie Fizyczne

Post autor: ula1 »

no ale w czym 37 - 38 s. - w plywaniu? :O nigdy tyle nie bede miala:/
Awatar użytkownika
tin
Posty: 1491
Rejestracja: 18 lip 2006, o 15:29

Re: AWF Kraków Wychowanie Fizyczne

Post autor: tin »

Na taki czas trzeba troche po pracowac- 1-1,5 roku codziennych treningów i dasz rade. cóz nie ma nic za darmo. Pozatym mając słabsze czasu na zajęciach będziesz się okropnie męczyła.
Ale spróbować zawsze warto. Zawsze suma punktów może wyjść pozytywnie-i się dostaniesz.
ula1
Posty: 3
Rejestracja: 12 cze 2007, o 08:50

Re: AWF Kraków Wychowanie Fizyczne

Post autor: ula1 »

no trudno, zobaczymy co to bedzie mam tylko jeszcze jedno pytanie ] bo na awf rekrutacja jest od 18nastego czerwca do 6 lipca. no wiec nie ma mozliwosci zeby testy sprawnosciowe odbyly sie wczesniej niz tego 6 lipca czy moga byc miedzy tym 18 a 6 lipcem? (bo mam cos 3 lipca :D i nie chcialabym z tego rezygnowac )

pewnie i tak sie nie dostane na ten awf (taka moja refleksja) )
Awatar użytkownika
tin
Posty: 1491
Rejestracja: 18 lip 2006, o 15:29

Re: AWF Kraków Wychowanie Fizyczne

Post autor: tin »

Najlepiej sie przejdedź na ten AWF abo zadzwoń, tam Ci udzielą informacji. Co roku jest inaczej, a nikt ze znajomych nie wybiera się w w tym roku na TiR dlatego nie mam pewności.
anna87

Re: AWF Kraków Wychowanie Fizyczne

Post autor: anna87 »

czesc mam pytanie do studentow I roku ktorzy zdawali juz egzamin z anatomi:P pamieta ktos jakie były pytania na egzaminie jak cos prosze o kontak na gg 7319297 dzieki z gory :)
Domino

Re: AWF Kraków Wychowanie Fizyczne

Post autor: Domino »

Witam Wszystkich
Bardzo prosze o odpowiedz.Wybieram sie na AWF do Krk na kierunek Wf.Orjentuje sie ktos moze ile trzeba miec punktow z egzaminu sprawnosciowego przy zdanej maturze w przedziale od 50-60%.
Marco

Re: AWF Kraków Wychowanie Fizyczne

Post autor: Marco »

A czy wie ktoś jak jest z uzupełniającymi mgr. na WF jeśli zrobiłem I stopnia inną specjalnośc pedagogikę część przedmiotów miałem. Jak jest z przyjęciami, i z realizacją róŻnicy programowej. CZY KTO¦ WIE COS NA TEN TEMAT PISZCIE PA PA
DjWitek

Re: AWF Kraków Wychowanie Fizyczne

Post autor: DjWitek »

Mam pytanie czy trzeba zdawac mature rozszerzona z biologii zeby dostac sie na AWF w Krk? i jezeli tak to na ile %.
Maciek

Re: AWF Kraków Wychowanie Fizyczne

Post autor: Maciek »

No to ładnie mnie teraz dobili jezeli chodzi o zasady rekrutacji na AWF Kraków wych fiz.
Wprowadzili moŻliwość zdawania geografii wosu i historii na ten kierunek. Moim zdaniem bezsens. ktoś uczy sie tej biologii czy chemii Żeby mieć jakieś szanse na dostanie, a przyjdzie ktoś z geografia która jest o wiele łatwiejsza i sie dostanie w jego miejsce.
MaciekS
Posty: 15
Rejestracja: 9 gru 2007, o 22:11

Re: AWF Kraków Wychowanie Fizyczne

Post autor: MaciekS »

Startuje ktos w tym roku na wychowanie na AwF Kraków?
Hawk

Re: AWF Kraków Wychowanie Fizyczne

Post autor: Hawk »

Ja
MaciekS
Posty: 15
Rejestracja: 9 gru 2007, o 22:11

Re: AWF Kraków Wychowanie Fizyczne

Post autor: MaciekS »

co zdajesz na maturze?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości