Zwrot pieniędzy

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
hubert24554
Posty: 97
Rejestracja: 29 kwie 2012, o 21:31

Zwrot pieniędzy

Post autor: hubert24554 »

Załóżmy że jest taka sytuacja dostałem się na niestacjonarne studia na lekarski do Poznania złożyłem papiery i wpłaciłem opłatę za 1 semestr studiów ale po 3 tygodniach okazało się że dostałem się na śum na lekarski(stacjonarny) czy mogę zrezygnować z nauki w Poznaniu i czy zwrócą mi pieniądze które wpłaciłem ?
jarauto
Posty: 525
Rejestracja: 29 paź 2010, o 19:13

Re: Zwrot pieniędzy

Post autor: jarauto »

tak, tak, tak.
hubert24554
Posty: 97
Rejestracja: 29 kwie 2012, o 21:31

Re: Zwrot pieniędzy

Post autor: hubert24554 »

OK wielkie dzieki
BubuMale
Posty: 254
Rejestracja: 26 lip 2012, o 13:50

Re: Zwrot pieniędzy

Post autor: BubuMale »

przeczytaj umowe, która podpisales, tam wszystko powinno byc wyjasnione. Nie jest to oczywiste ze zwrócą Ci całośc niestety Np w Lublinie jesli zrezygnujesz po 1.10 to zwracaja max 50%!
Ale trzeba czytac umowy, które sie podpisuje.
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Zwrot pieniędzy

Post autor: a_niap »

Dokładnie, masz wszystko w umowie - każda uczelnia ma swoją. Np: na WUMie do tej pory było, że zwracali 90% z tym że już nie pamiętam czy jak się zrezygnowało przed rozpoczęciem zajęc to przypadkiem nie zwracali całości kwoty.
A w Lublinie jak zrezygnujesz przed październikiem to zwracają całą kwotę bez problemów
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości