Studia stosowana psychologia zwierząt

Problemy zoologii w tym anatomii, fizjologii, morfologii, embriologii, cytologii, również zwierząt domowych
zbiczek
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2012, o 15:36

Studia stosowana psychologia zwierząt

Post autor: zbiczek »

Witam.
Jestem w drugiej klasie liceum i zastanawiam się nad wyborem studiów. Odkąd tylko pamiętam mam hopla na punkcie psów. Jako dziecko zamiast bajek oglądałam programy o tresurze psów na animal planet. Chciałabym zostać treserem psów i nie wiem co muszę zrobić, żeby to osiągnąć. Znalazłam ostatnio jedną uczelnie proponującą kierunek stosowana psychologia zwierząt. zastanawiam się tylko czy to jest dobra uczelnie, czy ktoś tam stdiuje? A może coś ciekawego o niej słyszeliście? Proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
zoo_
Posty: 2101
Rejestracja: 13 maja 2011, o 15:25

Re: Studia

Post autor: zoo_ »

Podobno ma od przyszłego roku ruszać jako dzienny kierunek behawiorystyka zwierząt w Lublinie
Do tej pory jak chcesz pracować jako behawiorysta psi (treser to takie trochę pejoratywne słówko :p) musisz porobić kursy, np. COAPE, są też niektóre pokrewne kierunki na zaocznych typu psychologia zwierząt ale to już tak chyba bardziej ogólnie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości