Matura 2013 - ktoś ze starszaków?

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
astrid
Posty: 269
Rejestracja: 1 lip 2010, o 12:30

Re: Matura 2013 - ktoś ze starszaków?

Post autor: astrid »

cześć wam widzę że starszaki nadal aktywne

ja się uczę kiedy mam tylko czas, najbardziej lubię wieczorem ale 10-19 pracuje więc zdarza się też wstawać o 7 i trzaskać zadanka z chemii D
jak wam idzie nauka? ja póki co przerobiona chemia zgodnie z planem za to z biologii ruszyłam tylko skład chemiczny i budowe komórki

dzikatruskawka, jak tam się odnalazłaś w pracy? masz czas na nauke?
kardiogirl
Posty: 188
Rejestracja: 8 lip 2012, o 05:17

Re: Matura 2013 - ktoś ze starszaków?

Post autor: kardiogirl »

a jak wam idzie z fizyka ?
Sofia
Posty: 585
Rejestracja: 3 sty 2012, o 15:11

Re: Matura 2013 - ktoś ze starszaków?

Post autor: Sofia »

Ja mam już załatwione z niej korki, z bardzo sympatyczną panią która świetnie wszystko tłumaczy więc na razie jest dobrze. Teraz zaczynam dopiero kinematykę i musze przypomniec sobie różne metody przekształcania, ale nie jest źle. Tylko fizyka na studiach z moim wykładowcą to już koszmar
skface
Posty: 983
Rejestracja: 10 cze 2011, o 22:15

Re: Matura 2013 - ktoś ze starszaków?

Post autor: skface »

Wielu z Was tutaj jest na jakichś zastępczych studiach ?

Apropo nauki, to ja zazwyczaj jestem wolny od 14-15 i do 21 robię zadania z chemii i biologii z przerwą na obiad i krótkim spacerem żeby rozprostować nogi :p Ale podoba mi się taki tryb, czuję, że mogę się zrehabilitować za poprzedni rok w którym obijałem się, że aż szkoda słów
Awatar użytkownika
Glina
Posty: 892
Rejestracja: 13 wrz 2010, o 12:50

Re: Matura 2013 - ktoś ze starszaków?

Post autor: Glina »

Ja jestem na analityce i na razie skutecznie mi ona przeszkadza w nauce do matury bo jeszcze nie uczyłem się nawet 10 minut, ale materiał się trochę pokryta więc chociaż pod tym względem mam jakiś kontakt z maturą. Musze się nauczyć organizować czas i od listopada zaczne
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: Matura 2013 - ktoś ze starszaków?

Post autor: _włóczykij »

a ja jestem na pielęgniarstwie i też nie miałam książki maturalnej w ręku. Tak myslałam, że tak będzie, bo mam zajęcia od 8 do 18 np .a druga sprawa, że wole 1000 razy siedzieć nad fizjologią, niż nad budową atomu czy innymi ciekawymi rzeczami ale tak. ja sobie też obiecałam, że koniec, cza się zabrać do nauki amtury na poważnie i od jutra albo jeszcze dzisiaj już bankowo.
addict
Posty: 77
Rejestracja: 26 lis 2011, o 14:56

Re: Matura 2013 - ktoś ze starszaków?

Post autor: addict »

ja jestem na pielegniarstwie ale tam to sie nic nie dzieje wiec do matury nauka idzie pelna para d
wczoraj pewien zastoj bo zadzwonili do mnie z Bydgoszczy zapraszajac na analityke medycznaale nie, uznalam ze tam nie poprawie matury wiec walcze dalej fajnie byc w polowie pazdziernika zaproszona na studia. tylko mi w glowie namieszali
skface
Posty: 983
Rejestracja: 10 cze 2011, o 22:15

Re: Matura 2013 - ktoś ze starszaków?

Post autor: skface »

Ja jestem na chemii, i póki co nie narzekam. Zajęć sporo nie mam, tak jak mówiłem do 14-15, a 2 razy w tygodniu do 12, więc mam dużo czasu, żeby się uczyć do matury, a i materiał się pokrywa. Czasem zdarza mi się uzupełniać Witowskiego i Pazdro podręcznikiem do Chemii Ogólnej bo mamy tam prędkość, równowagi, elektrolity, redoksy czyli wszystko co ma prawo być na maturze. Mam nadzieję, że to się nie zmieni.
sia
Posty: 758
Rejestracja: 23 lut 2009, o 13:54

Re: Matura 2013 - ktoś ze starszaków?

Post autor: sia »

Jana farmacji też mam czas. Głównie robię biologię.Ustaliłam sobie tak materiał,podzieliłam i myślę,że dam rade ze wszystkim
cracko
Posty: 116
Rejestracja: 18 wrz 2011, o 14:10

Re: Matura 2013 - ktoś ze starszaków?

Post autor: cracko »

Ja też starszak jestem i poprawiam dwie maturki. Orientujecie się jak jest z terminem zgłoszenia matury w szkole? Do kiedy można to zrobić?
Awatar użytkownika
Passiflora
Posty: 1469
Rejestracja: 2 lip 2012, o 17:42

Re: Matura 2013 - ktoś ze starszaków?

Post autor: Passiflora »

cracko pisze:Ja też starszak jestem i poprawiam dwie maturki. Orientujecie się jak jest z terminem zgłoszenia matury w szkole? Do kiedy można to zrobić?
Teraz został Ci już tylko jeden termin. Deklarację wstępną można było złożyć do 30 września, natomiast ostateczną trzeba zanieść do 7 lutego.

cracko
Posty: 116
Rejestracja: 18 wrz 2011, o 14:10

Re: Matura 2013 - ktoś ze starszaków?

Post autor: cracko »

Czyli deklaracja wstępna jest nieobowiązkowa? Wysłałem już maila do szkoły, poza tym byłem ustawiony z wychowawcą że zostanę poinformowany ale pytam jeszcze tutaj żeby się upewnić,.
Awatar użytkownika
Passiflora
Posty: 1469
Rejestracja: 2 lip 2012, o 17:42

Re: Matura 2013 - ktoś ze starszaków?

Post autor: Passiflora »

Tak, jest nieobowiązkowa

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości