migrena-jak z nia walczyc?

Forum biochemiczne poruszające problemy związane z chemią w organizmach żywych, biosyntezą, strukturą, stężeniem, funkcjami i przemianami substancji chemicznych w organizmach
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: migrena-jak z nia walczyc?

Post autor: Padre Morf »

Bierze się to cały czas, po jakimś czasie można probówac odstawić.
e-Rzecznik
Posty: 2
Rejestracja: 14 paź 2012, o 15:43

Re: migrena-jak z nia walczyc?

Post autor: e-Rzecznik »

Bez pomocy specjalisty taka walka skazana jest na porażkę.
Leczenie się domowymi sposobami tu nie pomoże a leki po zdiagnozowaniu migreny, te skuteczne są na receptę. Zależnie od rodzaju migreny i jej przebiegu indywidualnie dobiera je lekarz.
faluś
Posty: 3
Rejestracja: 22 sie 2015, o 11:12

Re: migrena-jak z nia walczyc?

Post autor: faluś »

Bardzo stary temat odświeżam, ale na migrenę polecam dietę eliminacyjną. Sam nie mam tego problemu, więc i nie zagłębiałem się specjalnie w temat, w każdym razie moja mama od pomidorów i produktów które miały je chociaż w śladowej ilości w sobie miała migrenę. Po wyeliminowaniu przecierów, keczupów itp oczywiście z samymi pomidorami łącznie migrena ustąpiła jak ręką odjął
Arlic
Posty: 4
Rejestracja: 18 wrz 2015, o 13:44

Re: migrena-jak z nia walczyc?

Post autor: Arlic »

Mnie boli głowa od tłuszczów roślinnych obrabianych w wysokiej temperaturze, jestem ciekaw jaki to polimer powstaje, który powoduje u mnie tą migrenę, wiem, że związek już przez samą inhalacje powoduje migrenę, a zjedzenie jedzenia z tym polimerem wiąże się jeszcze silniejszą migreną.

Tłuszcze zwierzęce nie powodują u mnie takich objawów, nawet jeżeli temperatura obróbki jest wyższa.
Awatar użytkownika
bedziedobrzeXd
Posty: 216
Rejestracja: 30 lis 2009, o 21:13

Re: migrena-jak z nia walczyc?

Post autor: bedziedobrzeXd »

A u mnie migreny powoduje czekolada. Ileż ja muszę włożyć w to wysiłku i silnej woli, zeby nie zjesc chociaz jednej kosteczki. Ale wolę nie jesc czekolady niż miec migrene.
Codziennie biore 2x Divascan ktory sprawia ze napady są rzadsze, a doraźnie mam cinie50 i frimig50 ktore zazyte na poczatku aury nie pozwalaja na rozwiniecie sie bolu
1/6 SUM WLK
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości