Ksiazki do matury 2013

Opinie i pomoc w wyborze odpowiedniej literatury przygotowującej do matury podstawowej i rozszerzonej z biologii. Wykaz książek do nauki biologii
gumisiek
Posty: 2
Rejestracja: 6 wrz 2012, o 16:06

Ksiazki do matury 2013

Post autor: gumisiek »

Witam,
Mam prosbe czy moglibyscie mi polecic jakies ksiazki i zbiory ktore pomoga mi sie w koncu dostania na lekarki poniewaz w tym roku poprawielm i sie nie udalo bylbym bardzo wdzieczny.W tym roku mam parcie i chce sie w koncu dostac bylbym wdzieczny ewentualnie na priv.
gumisiek
Posty: 2
Rejestracja: 6 wrz 2012, o 16:06

Re: Ksiazki do matury 2013

Post autor: gumisiek »

wiem ale jest tyle opcji ze wole zeby ktos napisal z wlasnego doswiadczenia i nowe ksiazki ktore wyszly a nie z roku 2010 ale dzieki za checi .
Awatar użytkownika
zoo_
Posty: 2101
Rejestracja: 13 maja 2011, o 15:25

Re: Ksiazki do matury 2013

Post autor: zoo_ »

W ciągu dwóch lat aż tak radykalnie pozycje dostępne na rynku się nie zmieniają, poza tym to są wątku prowadzone OD 2010 a nie PRZEZ 2010.

Myślisz, że posty które tutaj się pojawią będą się czymś różnić od tych z kilku/nastu ostatnich stron w tych wątkach? Nie rozumiem sposobu myślenia, tam tez każdy pisze na podstawie wlasnego doświadczenia.
mila1305
Posty: 317
Rejestracja: 16 maja 2012, o 14:11

Re: Ksiazki do matury 2013

Post autor: mila1305 »

ja ostatnio mam męlik w głowie, jesli chodzi o bio to daje radę z polączeniem wisniewski bio dla klas 3 i
trening bukały, pozniej myślę o hoserze
danowski mi nie podchodzi
zastanawiam sie nad lewińskim
ze zbiorów medyka i jakis zbior omegi narazie robie
a co do chemii to klapa, o ile zadania witowskiego no ok co do teorii mam problem, jestem na chemii fizyczyne i mam podreczniki z operonu i pazdro, pazdro- jak przeczytalam dział to sie zalamałam
persil1991
Posty: 1673
Rejestracja: 22 maja 2008, o 22:21

Re: Ksiazki do matury 2013

Post autor: persil1991 »

mila1305, takie równanie:
co za dużo to nie zdrowo + sprawdzone rozwiązania są zawsze najlepsze = sukces maturalny
Awatar użytkownika
mickey_mouse
Posty: 641
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 07:59

Re: Ksiazki do matury 2013

Post autor: mickey_mouse »

huh, dzięki persil1991. Przez moment poczułam się mega confused biorąc pod uwagę fakt, że uczę się biologii tylko z Operonu, Twoich notatek, a zbiory zadań mam 3
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości