Architektura

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
mona
Posty: 21
Rejestracja: 2 cze 2007, o 11:26

Architektura

Post autor: mona »

Z czego jest potrzebna matura żeby dostać się na architekturę i jakie przedmioty powinno się umieć?
Ramone
Posty: 216
Rejestracja: 27 mar 2007, o 19:53

Re: Architektura

Post autor: Ramone »

NIe jestem pewnien ,ale bodajże fizyka i matma na rozszerzonym.Pewnie jeszcze trzeba dostarczyć jakies rysunki / zdać egzamin z rysunku.Na stronie każdej uczelni to pewnie pisze.Poszukaj.
Awatar użytkownika
MiRACiDiUM
Posty: 892
Rejestracja: 20 wrz 2005, o 01:00

Re: Architektura

Post autor: MiRACiDiUM »

Z tego co mi wiadomo, na Politechnikę Łódzką trzeba zdać matematykę rozszerzoną i przystąpić do egzaminu z rysunku.
Mała Mi
Posty: 272
Rejestracja: 10 kwie 2007, o 19:58

Re: Architektura

Post autor: Mała Mi »

to zależy jaka architektura cię interesuje.
dlatego, że są uczelnie które wymagają matematyki (architektura i urbanistyka czy coś podobnego), a na takiej ASP najczęściej woleliby historię. a jeśli chodzi o krajobraz czy ogrody to biologia, geografia, czasem matma lub wszystko razem.
no i obowiązkowy jest egzamin z rysunku odręcznego
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Architektura

Post autor: Guru »

egzaminy z rysunku bywaja bardzo ciekawe, np naszkicowacjaskinie w cieniu". a umiec pasuje na pewno maematyke, fizyke, historia sztuki tez by nie zaszkodzila.

zazwyczaj kandydaci na architekture uczesczaja co namniej rok na kursy ktore sa na uczelniach(tam gdzie chca skaldac papiery)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości