Weterynaria w Krakowie

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
koterska
Posty: 176
Rejestracja: 4 sty 2012, o 11:28

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: koterska »

Będę trzymać kciuki za Ciebie Nie daj się automatom!
uizdat
Posty: 3
Rejestracja: 25 wrz 2012, o 20:17

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: uizdat »

No witam witam znowu, orientuje się ktoś jak to jest z dniem jutrzejszym? Ta inauguracja na 29 listopada to chyba nieobowiązkowa? I co dalej? mamy jakieś zajęcia jutro, bo kurcze ta kartka z zapisanymi info co w czwartek nam podawali to się mi gdzieś zapodziała
koterska
Posty: 176
Rejestracja: 4 sty 2012, o 11:28

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: koterska »

Jutro nie mamy zajęć (nie wiem tylko jak z WF ale chyba też nie). We wtorek jest normalnie (wg planu). W środę jest nieobowiązkowa inauguracja UR. We czwartek z kolei jest obowiązkowa inauguracja naszego kierunku w Collegium Maius a potem musimy jechać na ruczaj na ćwiczenia. Od piątku już normalnie
uizdat
Posty: 3
Rejestracja: 25 wrz 2012, o 20:17

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: uizdat »

dzięki Ci dobra kobieto!
adavet
Posty: 2
Rejestracja: 3 paź 2012, o 17:20

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: adavet »

Witajcie przyszli Lek.wet !
Już kilka pierwszych dni za nami a nadal się zupełnie nie znamy. Musimy się lepiej poznać, jak mamy razem spędzić następne 5,5 roku
Proponuję spotkanie integracyjne w najbliższą sobotę lub piątek po zajęciach. Miejsce spotkania - do uzgodnienia na zajęciach.
Starosto! Stań na wysokości zadania i wykaż inicjatywę.
Może wynajmiemy gdzieś jakąś salę ? A może ktoś z Krakusów dysponuje jakimś wolnym domkiem letniskowym
Wszelkie propozycje mile widziane.
koterska
Posty: 176
Rejestracja: 4 sty 2012, o 11:28

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: koterska »

adavet jak juz to szukaj grupy na facebooku, tam jest sporo osób
krystek1616
Posty: 80
Rejestracja: 13 cze 2012, o 00:05

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: krystek1616 »

Hej, jak tam u was sytuacja wygląda? Nie wiem, czy to tylko plotki, ale słyszałem, ze się wasza liczba lekko skuliła od początku roku.
koterska
Posty: 176
Rejestracja: 4 sty 2012, o 11:28

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: koterska »

Hej no znowu nie tak źle Było nas 58 a teraz jest 54 Narazie jest fajnie zwłaszcza po dzisiejszym kolokwium ustnym z anatomii
Integra23
Posty: 3
Rejestracja: 22 lis 2012, o 19:38

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: Integra23 »

Witam,
zastanawiam się jak wyglądają zajęcia praktyczne. Obiło mi się o uszy że jest z tym problem, a mianowicie brak zapewnionych materiałów. Ciężko mi sobie wyobrazić że lek wet uczy się anatomii na zdjęciach czy schematach.
Pozdrawiam.
koterska
Posty: 176
Rejestracja: 4 sty 2012, o 11:28

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: koterska »

Nie wiem od kogo to słyszałaś. Narazie dopiero co skończyliśmy osteologię i nie da się powiedzieć złego słowa. Kości było mnóstwo, nigdy żadnej nie brakowało i w żadnym wypadku nie uczyliśmy się ze schematów. Myślę, że dalej też będzie dobrze

esdream
Posty: 365
Rejestracja: 21 lip 2012, o 15:32

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: esdream »

a moge zapytac co to znaczy, ze obskubywaliscie nornice"?:P tak mnie to gnebi
Integra23
Posty: 3
Rejestracja: 22 lis 2012, o 19:38

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: Integra23 »

Znajoma, która studiuje na ur opowiadała co mówią tamtejsi prof. Wydało mi się to trochę przesadzone dlatego pytam u źródła.
Awatar użytkownika
Chimera
Posty: 216
Rejestracja: 8 sty 2013, o 18:44

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: Chimera »

Witajcie studenci vety z Krakowa.
Powiedzcie prosze, jak u was jest ze stypendiami naukowymi? I akademikami przyznaje sie je ze wzgledu na odleglosc czy glownie dochody? Ach, jeszcze czas wolny kujecie non stop czy dajecie rady odpoczywac?
[post dodany z tel.kom. przepraszam za ew. bledy]

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości