Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Wszystko o olimpiadzie biologicznej i olimpiadzie wiedzy ekologicznej oraz konkursach przyrodniczych dla uczniów, studentów i miłośników przyrody.
Tulipka
Posty: 21
Rejestracja: 10 kwie 2007, o 09:51

Re: Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Post autor: Tulipka »

mam nadzieje ze spokamy sie na Olimpiadzie za rok?
Chętnie! Byle towarzystwo było równie ciekawe. no i fajna lokalizacja.
no niestety z wyjątkiem laureatów
Czemu nie? chyba że się zajmę olimpiadą biologiczną
Gacek
Posty: 111
Rejestracja: 23 kwie 2007, o 22:09

Re: Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Post autor: Gacek »

Tulipka pisze:Cytat:
no niestety z wyjątkiem laureatów

Czemu nie? chyba że się zajmę olimpiadą biologiczną
Ponieważ wg regulaminu OWE laureaci stopnia centralnego nie mogą brać już udziału w kolejnych edycjach tego konkursu.
Pozdrawiam
Gacek
suzie
Posty: 6
Rejestracja: 10 sty 2007, o 20:19

Re: Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Post autor: suzie »

kto ma pytania z finalu i moglby mi przeslac?
kościa
Posty: 64
Rejestracja: 12 sty 2007, o 23:09

Re: Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Post autor: kościa »

Na kompie mam tylko pierwsze 20 (bez pdpowiedzi), jak mimo to nadal je chcesz to napisz a ja przesle
makra

Re: Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Post autor: makra »

Mam pytanie do osob z olipiady wojewodzkiej . Dostaliscie do szkoł dyplomy ze byliscie w etapie wojewodzkim Mowili ze przesla je do szkoł a ja nie dostałam. A wy
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Post autor: Medycyna Lwów »

z tego co pamietam a byłem dwukrotnie to dyplom dawali w dniu olimpiady - znaczy finałów wojewódzkich.
makra
Posty: 62
Rejestracja: 31 gru 2006, o 16:14

Re: Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Post autor: makra »

kaamil tak, ale miały tez byc dyplomy dla tych z wojewodzkiej ze byli ogolnie, i ile pkt zdobyli itp jakby ktos chciał ze studiami załatwiac
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Post autor: Medycyna Lwów »

to nie bedzie, i tak takie cos nic nie daje - na studiach liczy się jedynie etap centralny olimpiady a nie wojewódzki.
makra
Posty: 62
Rejestracja: 31 gru 2006, o 16:14

Re: Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Post autor: makra »

niektóre przyjmuja od wojewodzkiego ale trzeba miec zaswiadczenie, nam obiecali ze wysla wiec moze we wrezsniu bedzie dda jak nie to moze za rok dd
Gregor7
Posty: 166
Rejestracja: 26 mar 2006, o 15:34

Re: Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Post autor: Gregor7 »

kurcze, ja naprwde nie chce tu nigko obrazac,ale sory, Kaamil, ja rozumiem, ze znasz na pamiec regulamin OB, i ze ogolnie znasz sie na niej bardzo dobrze, ale skoro nie masz wszystkich innych regulaminow w malym palcu i nie znasz ich, to prosze, nie wprowadzaj ludzi w blad! makra ma calkowita racje: jesli, ktos nie dotarl do czesci ustnej i nie jest laureatem, moze byc finalista tego etapu, zdobywajac w tescie min. 35 pkt! ( tak tlumaczyla mi to moja nauczycielka ). Organizatorzy zobowiazali sie, do przeslania do kazdej szkol, z ktorej byli obecni na etapie woj. uczniowe z tej szkoly, szczegolowego raportu, tzn informacji o kazdym z uczestnikow, ile mieli punktow. i jesli ktorys z nich mial min. 35 pkt, to zostaje nadany mu tytul finalisty etapu wojeodzkiego i zostaje przeslane dla niego zaswiadczenie o uzyskaniu takiego tytulu, ktore otwiera mu droge na ok 12 Szkol wyzszych w Polsce. nie sa to moze jakies rewelacyjne Uczelnie,ale daja jakies mozliwosci.Zaswiadczenie takie pozwala ubiegac sie o wstep wolny lub czesciowe zwolnienie z postepownaia rekrutacyjnego, co czesto wiaze sie z uzyskaniem maksymalnej ilosci pkt z biologii, a jesli jest potrzebna na dany kierunek tez hcmeia, to wystarczy wtedy zdawac tylko chemie, bo biologie ma sie zaliczona. Tak wiec widzisz Kaamil, nie tylko Etap centralny liczy sie, lecz takze wojewodzki w tym przypadku OWE, i choc mzoe te uczelnie, ktore sie oferuja juz finalistom wojewodzkiego, to niebyloby spelnienie Twoich marzen, zaspokojenie ambicji, to pzreciez innych moga one calkowicie satysfakcjonowac. tak nawiasem, to moja nauczycielka dzownila do organizatorow wojewodzkich i dostala nformacje ( tydzien przed zakonczeniem roku szkolnego ! ), ze wszystkie informacje o uczestnikach zostaly wyslane do szkoly. Jakos ich jeszcze nie bylo ost dnia szkoly, wiec mysle, ze pierwszego dnia nawiedze sekretariat. Poza tym, np w zeszej edycji, moja kolezanka z biol-chemu miala 35 pkt, tyle sobie wyliczyla. etap wojewodzki byl 22 kwietnia, a w listoapdzie jeszce niczego do szkoly nie przysalno. Nauczyielka zadzownila, powiedziala co i jak, sprawdzili, przyznali racje i przyslali, troche poniewczasie, trzeba im bylo w oogle przpomniec, ale bylo pzdr
makra
Posty: 62
Rejestracja: 31 gru 2006, o 16:14

Re: Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Post autor: makra »

dzieki wielkie za odpwoeidz Gregor7,
pawcio
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2007, o 10:20

Re: Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Post autor: pawcio »

ja będę startował w tym roku. W tamtym byłem w gimnazjum ale jak rozwiązywałem test miałem 41
arafata
Posty: 1
Rejestracja: 17 lis 2007, o 09:44

Re: Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Post autor: arafata »

witam wszystkich:) ma może ktoś jakieś ciekawe materiały do nauki na olimpiadę? prześlijcie mi na mejla, jeśli możecie) paulinka1_[at].pl dzięki!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości