Suplementy diety a jedzenie naturalne

Problemy odchudzania oraz utrzymywania odpowiedniej wagi ciała. Sprawdź jak być FIT, co jeść a czego unikać, jak dobierać dietę.
judyna
Posty: 2
Rejestracja: 6 gru 2012, o 14:31

Re: Suplementy diety a jedzenie naturalne

Post autor: judyna »

Suplementy są lepsze niż nic jeśli się ma niedobory witamin, jednak nic nie zastąpi naturalnych witamin
Awatar użytkownika
Pablo
Posty: 960
Rejestracja: 30 wrz 2006, o 13:10

Re: Suplementy diety a jedzenie naturalne

Post autor: Pablo »

Z własnego doświadczenia, a schudłem ponad 50kg i bez żadnych suplementów, tabletek. Raczej stawiałbym na silną wolę, samodyscyplinę. Przynajmniej w mojej sytuacji się to sprawdziło z dobrym rezultatem. Zresztą, dieta dla mnie to nie okres tylko kiedy się człowiek odchudza. Za dietą powinna iść zmiana nawyków żywieniowych, o czym wielu ludzi zapomina. Dietę traktują jako pewny okres, gdzie chudą, a potem znów mogą jeść wszystko i nie robić nic, co jest błędem. Tudzież zastosowanie suplementacji czy cudownych tabletek co reklamują w telewizji i myśleć, że t. tłuszczowa spali się sam. A potem są pretensje do całego świata, że ta dieta jest do d. bo pojawił się efekt jo-jo.
ryszarda
Posty: 2
Rejestracja: 12 maja 2013, o 20:21

Re: Suplementy diety a jedzenie naturalne

Post autor: ryszarda »

suplement jest uzupełnieniem wyżywienia, u mnie od kiedy zaczęłam brać minilinię z automatu zmniejszył się apetyt i ograniczyło spożycie słodyczy, i powiem szczerze że nie skupiam się za bardzo na jedzeniu co jem , a i tak chudnę może nie w jakimś zawrotnym tempie ale stopniowo waga spada.
ErwinQ
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2014, o 10:18

Re: Suplementy diety a jedzenie naturalne

Post autor: ErwinQ »

a co brać forumowa myśli o wykorzystywaniu i stosowaniu tego suplementu?

*reklama bez zgody redakcji - preparat z wyciągiem z korzenia żeń-szenia*
Magda93
Posty: 132
Rejestracja: 19 lip 2011, o 08:54

Re: Suplementy diety a jedzenie naturalne

Post autor: Magda93 »

Suplementy diety są ok pod warunkiem że wiemy jaka dawka wywoła efekt biologiczny, kiedy ten suplement spożywać, czy rano czy wieczorem, czy po jedzeniu czy przed, czy w trakcie, czy między posiłkami, z czym tego suplementu nie łączyć by się lepiej wchłonął. I osobiście uważam że suplementy w stylu multiwitamina są raczej bez sensu bo jedne hamują wchłanianie drugich. JEdynie jeśli jest w takich duuża dawka żeń-szenia to można się na to pokusić.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości