Chemia kosmetyczna

Studia na kierunku chemia i biochemia. Pytania dotyczące rekrutacji oraz punktacji przy wyborze chemii na studia. Wykaz książek do nauki chemii.
Awatar użytkownika
Nitka
Posty: 91
Rejestracja: 22 wrz 2007, o 14:47

Chemia kosmetyczna

Post autor: Nitka »

Bardzo zainteresowałam się tym kierunkiem i mam nadzieję znaleźć tutaj na forum studentów, poznać ich opinie, jak im się go studiuje ] Szczególnie chciałabym poznać opinie studentów UAM ]
Awatar użytkownika
Liliaferr
Posty: 283
Rejestracja: 4 lis 2008, o 11:00

Re: Chemia kosmetyczna

Post autor: Liliaferr »

Właśnie, studiuje to ktoś?
aagguuss1
Posty: 19
Rejestracja: 20 maja 2009, o 11:01

RE

Post autor: aagguuss1 »

Hej ja też myślę o chemii kosmetycznej lub chemii medycznej na Uniwersytecie Gdańskim. Nie orientuje się ktoś co jest lepsze? Po czym łatwiej będzie znaleźć pracę i wogóle jakie są perspektywy po ukończeniu tego kierunku.
Sonia915
Posty: 3
Rejestracja: 9 cze 2011, o 10:16

Re: Chemia kosmetyczna

Post autor: Sonia915 »

podbijam
emotion_picture
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2010, o 15:35

Re: Chemia kosmetyczna

Post autor: emotion_picture »

widzę,że nikt nie odpowiada niestety lt
ja również dostałam się na chemię kosmetyczną na UAMie i chciałabym poznać opinie innych studentów gt
Long_Johns
Posty: 1
Rejestracja: 8 wrz 2011, o 12:54

Re: Chemia kosmetyczna

Post autor: Long_Johns »

Hej. Czy moglabym zadac kilka pytan odnosnie studiow (chemia kosmetyczna)? Interesuje mnie czy jest mocno ciezko, czy sa jakies ksiazki albo notatki ktore moge nabyc i czy niedlugo na ususwebie pokaze mi sie plan zajec?
natkawes
Posty: 1
Rejestracja: 11 gru 2011, o 10:51

Re: Chemia kosmetyczna

Post autor: natkawes »

Odświeżam temat
Chciałabym iść od października na chemię kosmetyczną, konkretnie na UAM. Może mógłby się ktoś wypowiedzieć na ten temat, kto już tam studiuje? Jakie są przedmioty? Czy jest ciężko, itp.
Każda informacja się przyda
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości