Przerobiony materiał - biologia i chemia

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
mila1305
Posty: 317
Rejestracja: 16 maja 2012, o 14:11

Re: Przerobiony materiał - biologia i chemia

Post autor: mila1305 »

nodame, u mnie tez tak jest
ludzie chodza na matme i maja pozniej i tak 2

bo rodzice nie chca miec wyrzutow sumienia, ze nie zrobili wszystko by ich cudowne dzieci sie na medycyne nie dostaly
goodman
Posty: 1854
Rejestracja: 17 maja 2012, o 20:50

Re: Przerobiony materiał - biologia i chemia

Post autor: goodman »

ja nigdy na korki nie chodziłem
DrZation
Posty: 219
Rejestracja: 9 wrz 2011, o 17:49

Re: Przerobiony materiał - biologia i chemia

Post autor: DrZation »

Ja jestem korepetytorem
Awatar użytkownika
mongie
Posty: 114
Rejestracja: 25 kwie 2011, o 20:39

Re: Przerobiony materiał - biologia i chemia

Post autor: mongie »

chodzę na matmę, bo jestem tępa, i na chemię, bo jestem nienajgorsza, ale robię głupie błędy + w szkole jesteśmy do tyłu z materiałem
Awatar użytkownika
nodame
Posty: 252
Rejestracja: 11 mar 2012, o 10:36

Re: Przerobiony materiał - biologia i chemia

Post autor: nodame »

Bo wiecie ja uważam, że to nie fair w stosunku do niektórych osób. Nie wszyscy mają równe szanse. Mam koleżanki i kolegów, którzy tygodniowo na korepetycje wydają po 100-110 złotych. Mogę powtarzać na własną rękę i tak dalej, ale i tak czuję się przez to jakoś tak. gorzej?
Yogi94
Posty: 176
Rejestracja: 14 lip 2012, o 10:04

Re: Przerobiony materiał - biologia i chemia

Post autor: Yogi94 »

nodame pisze:Bo wiecie ja uważam, że to nie fair w stosunku do niektórych osób. Nie wszyscy mają równe szanse. Mam koleżanki i kolegów, którzy tygodniowo na korepetycje wydają po 100-110 złotych. Mogę powtarzać na własną rękę i tak dalej, ale i tak czuję się przez to jakoś tak. gorzej?
Ja też nie chodzę na korki U mnie w klasie 120 zl dają za samą biol raz w tygodniu za 1,5h a jeszcze do tego korki z chemii i fizyki no to ponad 250 zl za tydzień.
młody technik
Posty: 625
Rejestracja: 11 kwie 2012, o 18:21

Re: Przerobiony materiał - biologia i chemia

Post autor: młody technik »

Mniejsza ilość pieniędzy nie czyni nikogo gorszym. Znam ludzi, którym rodzice mogą kupić nowiutki samochód albo mieszkanie bez kiwnięcia palcem. Ja sobie o takim czymś mogę pomarzyć, ale jakoś nigdy mnie to raziło.
Kingu$ka
Posty: 356
Rejestracja: 22 lip 2007, o 12:11

Re: Przerobiony materiał - biologia i chemia

Post autor: Kingu$ka »

Ja też nie chodzę na korki i mam większą satysfakcję jak coś zrozumiem sama
Yogi94
Posty: 176
Rejestracja: 14 lip 2012, o 10:04

Re: Przerobiony materiał - biologia i chemia

Post autor: Yogi94 »

Kingu$ka pisze:Ja też nie chodzę na korki i mam większą satysfakcję jak coś zrozumiem sama
dokładnie
Awatar użytkownika
mongie
Posty: 114
Rejestracja: 25 kwie 2011, o 20:39

Re: Przerobiony materiał - biologia i chemia

Post autor: mongie »

nodame pisze:Bo wiecie ja uważam, że to nie fair w stosunku do niektórych osób. Nie wszyscy mają równe szanse.
Pewnie i masz trochę racji, ale,no. w życiu też nie każdy ma równe szanse. A jeśli ja mam taką możliwość, to dlaczego nie miałabym skorzystać?
młody technik
Posty: 625
Rejestracja: 11 kwie 2012, o 18:21

Re: Przerobiony materiał - biologia i chemia

Post autor: młody technik »

Ja tam nawet nie wiem co bym na takich korkach robił . Najzabawniejsze jest to, że jak się spytałem nauczycielki chemii o możliwość zajęć dodatkowych to jej pierwsze pytanie brzmiało: Gdzie chodzisz na korki? Więc sobie pomyślałem: P******ę to!"
mila1305
Posty: 317
Rejestracja: 16 maja 2012, o 14:11

Re: Przerobiony materiał - biologia i chemia

Post autor: mila1305 »

zalezy od ludzi, niektórzy potrafia pokazac, ze jestes gorszy, ze nie masz nowego auto od rodziców
młody technik
Posty: 625
Rejestracja: 11 kwie 2012, o 18:21

Re: Przerobiony materiał - biologia i chemia

Post autor: młody technik »

mila1305 pisze:zalezy od ludzi, niektórzy potrafia pokazac, ze jestes gorszy, ze nie masz nowego auto od rodziców
Olej to . Zwykle dzieciaki, które chełpią się bogactwem rodziców są nieukami i horyzonty maja dość wąskie typu: tata ma wysokie stanowisko to mi pracę załatwi, albo pójdę na jakieś lipne studia, i tak mnie rodzice utrzymają.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości