Plan powtórek na ferie

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
adrianas
Posty: 265
Rejestracja: 31 sie 2010, o 11:47

Re: Plan powtórek na ferie

Post autor: adrianas »

Janek pisze:A jeszcze mam pytanie: Czy podręczniki Operona wystarczą w przygotowaniach? Załatwiłem sobie jeszcze podręczniki z WSIPa
Ja uważam, że WSiP jest o wiele lepszy od Operonu, działy są poprostu lepiej zorganizowane i systematyka nie jest łączona ze znaczeniem poszczególnych organizmów, które kompletnie się nie przydaje, sam korzystałem najpeirw z Operonu ze słabym skutkiem, potem koleżanka pożyczyła mi WSiP, najpierw byłem trochę uprzedzony, ale jak sie wdrożysz jest wg mnie o wiele bardziej przystępny. A co do planu to bezwzględnie na tak, nawet jak będziesz się uczył mniej niż te 5 godzin to będzie ta świadomość, że wykonałeś minimum na dzisiaj, bardzo fajne uczucie
LanceArmstrong
Posty: 179
Rejestracja: 8 lip 2012, o 14:17

Re: Plan powtórek na ferie

Post autor: LanceArmstrong »

Wyzwanie przyjęte
Sam sobie zaplanowałem zrobienie 2 Bukał (Bezkręgowce i Strunowce) a i mam zamiar to sobie zrobić właśnie w ferie zwierzątka robiłem ze 2 miesiące temu, ale teraz przyszły zbiory i trzeba wiedzę sprawdzić w zadaniach)
Oprócz tego elektrochemia i zaczynam fizykę
Najgorzej będzie ze wstawaniem o 8-mej trzeba się do tego przyzwyczaić
risotto
Posty: 112
Rejestracja: 10 kwie 2012, o 08:43

Re: Plan powtórek na ferie

Post autor: risotto »

Czy mógłby ktoś ułożyć podobny plan na 2 tygodnie dla 2 i 3 części operonu ?

Awatar użytkownika
Jivan
Posty: 971
Rejestracja: 16 gru 2012, o 10:48

Re: Plan powtórek na ferie

Post autor: Jivan »

risotto pisze:Czy mógłby ktoś ułożyć podobny plan na 2 tygodnie dla 2 i 3 części operonu ?

wg mnie powinieneś trochę dłużej przysiąść nad układem nerwowym, w temacie odruchy warunkowe, a dokładnie w jakiej ilości czasu wzmacniane jak długo się utrzymają
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości