Dokąd na Akademię Medyczną?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.

Dokąd się wybierasz na studia?

Białystok
18
7%
Bydgoszcz
11
5%
Gdańsk
23
9%
Katowice
26
11%
Kraków
29
12%
Wrocław
36
15%
Łódź
19
8%
Poznań
35
14%
Szczecin
8
3%
Warszawa
38
16%
 
Liczba głosów: 243

tygrysiczka
Posty: 99
Rejestracja: 14 wrz 2006, o 16:13

Re: Dokąd na Akademię Medyczną?

Post autor: tygrysiczka »

kasik pisze:a studiujesz medycyne
nie studiuję medycyny, próbuję się na nią dostać
dworzu
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2007, o 08:40

Re: Dokąd na Akademię Medyczną?

Post autor: dworzu »

doktor pisze:w Łodzi na wojsk-lek jest łatwiej, studiuja tam takie głąby ze krąża o ich dowcipy
mam pytanie do ciebie doktor skad taka opinia o wojsk-lek bo jestem zainteresowany tym wydzialem i chcialbym sie dowiedziec cos wiecej bede wdzieczny za info
tomck
Posty: 2
Rejestracja: 26 cze 2007, o 23:27

Re: Dokąd na Akademię Medyczną?

Post autor: tomck »

do doktora - to przytocz jakis kawał o tych studentach woj-leka, ja tu jakos studiuje i jeszcze zadnego nie słyszałem, i jestem pewien ze połowa studentów tego wydziału w konfrontacji z Toba wykazałaby iż wielkosc Twojego mozgu jest równą z wielkoscią pewnych gruczołów charakterystycznych tylko dla mężczyzn. Zapewne nie masz zielonego pojecia jaki jest poziom nauczania na naszej uczelni wiec prosze Cie stosuj sie do prostej reguły: jesli czegos nie wiesz nie powielaj głupich stereotypów wykreowanych przez niemądrych ludzi, a jeśli uważasz ze masz racje to zapraszam na nasz wydział - sprawdzisz sie i skonfrontujesz rzeczywistość z własną wyobraźnią
Seul
Posty: 84
Rejestracja: 21 mar 2006, o 17:05

Re: Dokąd na Akademię Medyczną?

Post autor: Seul »

AM w Warszawie - 3,39 osoby na miejsce - stan ze wczoraj wieczora.
Hmm. pewnie dobije do 4 os/miejsce, czyli standard
W Wawie wkurza mnie jedno. Podstawowa fizyka.
Marcin
Posty: 34
Rejestracja: 24 maja 2007, o 22:29

Re: Dokąd na Akademię Medyczną?

Post autor: Marcin »

Seul pisze:AM w Warszawie - 3,39 osoby na miejsce - stan ze wczoraj wieczora.
Hmm. pewnie dobije do 4 os/miejsce, czyli standard
W Wawie wkurza mnie jedno. Podstawowa fizyka.
Tak mało chętnych? Dla porównania do Poznania 16,2 os/m a w Bydgoszczy ok 10 os/m.
kasik
Posty: 119
Rejestracja: 28 lip 2006, o 19:09

Re: Dokąd na Akademię Medyczną?

Post autor: kasik »

bo tam sie ludzie zarejestrują jak swoje wyniki zobaczą ,
a co do medycyny , to i owszem że w sumie nie miłoby znaczenia kiedy sie tam dostane
ale przemyślałam wszytskie za i przeciw , i choć przez całe życie od podstawówki medycyna była moim jedynym celem to jakiś miesiąc temu przestała nim być .
z mojej byłej klasy na med dostały sie w sumie 2 osoby bo 6 innych wybrało stome , i jak rozmawiałam z tymi co na med poszli ( a oni z matury mieli po jakieś 240 punktów) to powiedzieli mi że żałują swojej decyzji i jakby mieli jeszcze raz wybierać medycyne ominęliby szerokim łukiem , to nie miało w sumie wpływu na moją decyzje bo podjęłam ją zupełnie sama ale tylko raczej ją upewniło

i prosze ludzi którzy nie studiują med o nie zapewnianie mnie jaa to ona nie jest wspaniała i że powołanie i piękne idee zakryją całą smutną reszte
pozdrawiam i wracam do nauki na egzamin z biochemi któr czeka mnie jutro
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Dokąd na Akademię Medyczną?

Post autor: Medycyna Lwów »

Seul pisze:AM w Warszawie - 3,39 osoby na miejsce - stan ze wczoraj wieczora.
Hmm. pewnie dobije do 4 os/miejsce, czyli standard
W Wawie wkurza mnie jedno. Podstawowa fizyka.
- wa-wa liczy z tylko opłaconych, bo złożonych aplikacji jest ponad 2 razy wiecej. Po za tym nie można jednoczensie składac na lek - lek-stom, (wszędzie indizej mozna i ludzie sie asekurują) stad sie rozbija liczba os/m-ce.z. Po za tym jak pamietam zeszłoroczne listy końcowe do wawy i krakowa i raczej nie składaja tam ludize nie liczacy na ponad 200 pkt, czy pewniacy na innych AM-ach.
Vojt@s
Posty: 37
Rejestracja: 12 cze 2007, o 12:46

Re: Dokąd na Akademię Medyczną?

Post autor: Vojt@s »

To co w koncu studiujesz kasiek ?
Ms.Smith
Posty: 34
Rejestracja: 21 cze 2007, o 08:35

Re: Dokąd na Akademię Medyczną?

Post autor: Ms.Smith »

Widze że 6 osób z tego forum wybiera się do Wrocka, może się ujawnicie to pogadamy sobie Ja też tam idę -)
Awatar użytkownika
Ann
Posty: 445
Rejestracja: 6 cze 2007, o 12:06

Re: Dokąd na Akademię Medyczną?

Post autor: Ann »

Ms.Smith ja planuję iść, ale za rok
Z resztą plany, planami, ale wszystko zależy od tego jak zdam maturę, staram się być dobrej myśli
_joanka_
Posty: 14
Rejestracja: 30 cze 2007, o 22:19

Wrocek:)

Post autor: _joanka_ »

Ms.Smith pisze:Widze że 6 osób z tego forum wybiera się do Wrocka, może się ujawnicie to pogadamy sobie Ja też tam idę -)
Bardzo chcę się dostać na lekarski. do 6 lipca niewiele czasu na szczęście i wszystko będzie jasne. Pozdrawiam!
Ms.Smith
Posty: 34
Rejestracja: 21 cze 2007, o 08:35

Re: Dokąd na Akademię Medyczną?

Post autor: Ms.Smith »

Joanka napisz w piątek czy się udało -) BTW ile masz punktów? Ja 219 i liczę na to że wystarczy
_joanka_
Posty: 14
Rejestracja: 30 cze 2007, o 22:19

Re: Dokąd na Akademię Medyczną?

Post autor: _joanka_ »

Jasne,że napiszę. Jeśli będę w stanie:P
To forum jest w porządku, posty mnie nie przerażają, ale obiecałam sobie nie zaglądać już na gazeta.pl. Za bardzo dołują mnie te wszystkie wybitne wyniki, które, co prawda, wydają się wręcz niewiarygodne, ale sieją zamęt.

pozdrawiam:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości