jakie studia po rozszerzonej biologii i chemii?

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
pawlo3253
Posty: 2
Rejestracja: 21 sty 2013, o 16:12

jakie studia po rozszerzonej biologii i chemii?

Post autor: pawlo3253 »

Dopiero co zacząłem naukę w liceum (w 2012 roku) na profilu biol-chem ale chciałbym się dowiedzieć o ciekawych studiach po tym profilu Wiem że jest medycyna,farmacja,biotechnologia,weterynaria,biochemia fizjoterapia,zoologia ale co jeszcze? Jakie są jeszcze ciekawe kierunki i co można po nich robić (na maturze raczej będę zdawał roz. biologie i może chemie). myślałem coś o biotechnologi ale z matematyki i fizyki jestem bardzo kiepski więc raczej nie Pomóżcie
deVries
Posty: 672
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 20:49

Re: jakie studia po rozszerzonej biologii i chemii?

Post autor: deVries »

Było miliard takich tematów, poszukaj.

Kod: Zaznacz cały

perspektywy.pl/portal/index.php?option=com_content&view=article&id=22&Itemid=171
Najpewniejszy jest lekarski. Ewentualnie stoma albo farmacja (może nie jest dobrze, ale nadal mniej źle niż w innych branżach w klimatach biol-chem). Reszta, mimo że często cholernie ciekawa, pracy nie da i decydując się np. na biotechnologię musisz się liczyć z wyjazdem za granicę albo jak najwcześniej ogarnąć co po tym można robić i wkręcić się gdzieś na jakieś praktyki itp. No ale tak jak mówię, jeśli nie masz jakiegoś specjalnego zapału akurat do biotechnologii, chemii, biologii itp. i chcesz mieć po studiach pewną pracę to idź na lek.

I jak najprędzej zmień podejście jestem kiepski w czymś tam to od razu odrzucę jakiś kierunek", wszystko jest do ogarnięcia.
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość