poprawa matury

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
Nasty
Posty: 61
Rejestracja: 20 lip 2009, o 12:17

poprawa matury

Post autor: Nasty »

Hej mam do Was pytanie, w tym roku postanowiłam pisać maturę z przedmiotów, których wcześniej nie pisałam i w związku z tym czy konieczne było w moim przypadku złożenie deklaracji wstępnej, czy ostateczna tylko wystarczy?
Awatar użytkownika
Passiflora
Posty: 1469
Rejestracja: 2 lip 2012, o 17:42

Re: poprawa matury

Post autor: Passiflora »

To zależy od szkoły, ale myślę, że ostateczna wystarczy.
Nasty
Posty: 61
Rejestracja: 20 lip 2009, o 12:17

Re: poprawa matury

Post autor: Nasty »

Dziękuję:) a orientujesz się może czy te dodatkowe przedmioty można zdawać na poziomie podstawowym? Czy teraz jest możliwość pisania matury z danego przedmiotu na dwóch poziomach? Z góry dziękuję za odpowiedź:)
Awatar użytkownika
Jivan
Posty: 971
Rejestracja: 16 gru 2012, o 10:48

Re: poprawa matury

Post autor: Jivan »

z dwóch poziomów można pisać
Awatar użytkownika
Giardia Lamblia
Posty: 3156
Rejestracja: 26 cze 2012, o 20:19

Re: poprawa matury

Post autor: Giardia Lamblia »

licealistaa2012, to ciekawe, biorąc pod uwagę fakt, że matury rozszerzone z przedmiotów dodatkowych odbywają się w tym samym czasie, co matury podstawowe. Chyba, że potrafisz zaprezentować nam działanie mechaniki kwantowej na przykładzie pisania dwóch matur przez siebie w dwóch salach w tym samym czasie

Nie, nie można pisać z dwóch poziomów (przedmioty dodatkowe)
Tak samo, jeżeli w zeszłym roku zdawało się poziom rozszerzony, to w tym roku NIE można zdawać poziomu podstawowego - trzeba rozszerzony. Wniosek - można albo pisać ten sam poziom, albo go podwyższyć, obniżać nie można
Awatar użytkownika
Jivan
Posty: 971
Rejestracja: 16 gru 2012, o 10:48

Re: poprawa matury

Post autor: Jivan »

a tak nie doczytałem ze chodzi o rozsz
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości