ŚUM - rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Lucyfer
Posty: 636
Rejestracja: 8 sty 2012, o 15:27

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Lucyfer »

Mógł się przeprowadzić, stan wojenny się skończył
Awatar użytkownika
Wendigo
Posty: 1213
Rejestracja: 9 mar 2012, o 11:37

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Wendigo »

Lucyfer pisze:Mógł się przeprowadzić, stan wojenny się skończył
To nie ma nic do rzeczy, i tak najlepsi lekarze kończą Zabrze i tam właśnie pracują po studiach

Żarty na bok. Ja tam uważam że ukończona uczelnia akurat w najmniejszym stopniu decyduje o tym, kto jakim będzie specjalistą.
zła_studentka
Posty: 122
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 11:42

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: zła_studentka »

Z tymi specjalistami to chyba nie do końca tak, bo u mnie w rodzinie co ktoś szuka najlepszych to jeździ do Katowic, raz mi się coś obiło o uszy o Tychach więc to chyba nie jest wyznacznik tego która uczelnia lepsza, a tego kto usłyszał jaką plotke o najlepszym lekarzu
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Izuzet »

Pewnie że to nie ma nic do rzeczy Ale panie z Kielc były przekonane, że jak w Zabrzu specjalista to na pewno w Zabrzu się uczył Z resztą, moi sąsiedzi są do tej pory przekonani, że w Zabrzu to się od razu kariologię studiuje
więc to chyba nie jest wyznacznik tego która uczelnia lepsza, a tego kto usłyszał jaką plotke o najlepszym lekarzu
Plotki to w ogóle podstawa! To trochę straszne, ale wielu ludzi kieruje się właśnie plotkami w wielu kwestiach ]

Więc pamiętajcie, my tu od razu specjalizacje robimy i generalnie Zabrze to fabryka następców Religi
Macjack
Posty: 47
Rejestracja: 19 sty 2013, o 16:36

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Macjack »

Moglibyście wyjaśnić o co chodzi z tymi dniami otwartymi? Jakiś link, data, szczegóły?
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Izuzet »

A coś takiego jest?
zła_studentka
Posty: 122
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 11:42

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: zła_studentka »

no, podobno na wiosnę coś takiego się odbywa w Katowicach
Awatar użytkownika
czornydanio90
Posty: 950
Rejestracja: 25 cze 2009, o 19:04

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: czornydanio90 »

Bydgoszcz zaprasza na Dzień Otwarty = 26 marca
Macjack
Posty: 47
Rejestracja: 19 sty 2013, o 16:36

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Macjack »

Bydgoszcz niestety za daleko :O Poczekam jak podacie jakiś najbliższy termin na Kato lub Zabrze
poconazwa
Posty: 29
Rejestracja: 13 sty 2013, o 00:18

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: poconazwa »

Macjack pisze:Bydgoszcz niestety za daleko :O Poczekam jak podacie jakiś najbliższy termin na Kato lub Zabrze
Zapewne na dniach otwartych będzie to wszystko wyglądało pięknie i wspaniale. I będzie jak w telewizji Centrum Dydaktyki na pierwszym planie, bo to chyba jedyna rzecz jaka się w ŚUM udała. Tylko, że z tego co wiem Poznań też ma takie centrum.
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Izuzet »

poconazwa, nie takie, nasze jest najnowocześniejsze w kraju ]

Ale będąc na takich dniach otwartych w pięknym centrum trzeba wziąć pod uwagę, że żeby go używać i z niego jakkolwiek skorzystać trzeba dotrwać do trzeciego roku i klinik". Poza tym, ilość zajęć jakie tam się odbywają nie pozwala brać tego udogodnienia za jedyne kryterium wyboru ŚUM.
Awatar użytkownika
henryka
Posty: 177
Rejestracja: 30 kwie 2010, o 22:18

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: henryka »

Jestem na trzecim roku i w Centrum Dydaktyki nie mam żadnych zajęć Podobno na czwartym.
poconazwa
Posty: 29
Rejestracja: 13 sty 2013, o 00:18

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: poconazwa »

henryka pisze:Jestem na trzecim roku i w Centrum Dydaktyki nie mam żadnych zajęć Podobno na czwartym.
Zajęcia będziesz tam miała jak skończysz studia i zatrudnisz się tam.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 53 gości