Jak z poprawa matury i z wynikami

Pomoc w przygotowaniu do matury ze wszystkich przedmiotów i zakresów. Najnowsze arkusze i klucze do matur. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Kamus
Posty: 81
Rejestracja: 4 lut 2011, o 11:13

Jak z poprawa matury i z wynikami

Post autor: Kamus »

Jakoś czytam to wszystko n aten temat i nie mogę ogarnąć. Chcąc poprawiać maturę z takich przedmiotów jak chemia i biologia wszyto na rozsz. moge to zrobić. wiem idę tylko od początku. Tylko moje pierwsze pytanie co jeśli napisze ,je gorzej , przy rekrutacji na studia , który się liczy? ( i wtedy mam iść do szkoły po ta kartkę od cke o wynikach ?- to tak nawiasem mówiąc) moje drugie pytanie , co jesli na jeden przyjde ,a na drugi nie , ma to jakieś konsekwencje ?
Zaznaczam ,że maturę mam już zdaną , chodzi o poprawę.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Jak z poprawa matury i z wynikami

Post autor: randomlogin »

Liczy sie lepszy wynik - jesli napiszesz gorzej, to ten wynik nie jest w ogole wpisywany do aneksu. Jesli oba napiszesz gorzej, to nie bedzie po co isc - bo w ogole tego papierka nie bedzie.
Jak nie przyjdziesz to dyrektorka moze na ciebie pokrzyczec bo akurat przez ciebie bylo tyle zdajacych, ze trzeba bylo 1 osobe wiecej w komisji zatrudnic, a ty nie przyszlas!. Boo-hoo.
Awatar użytkownika
Kamus
Posty: 81
Rejestracja: 4 lut 2011, o 11:13

Re: Jak z poprawa matury i z wynikami

Post autor: Kamus »

aha . Dziękuje za odpowiedź. To wszystko co mnie interesowało. Czyli wniosek jak ma się możliwość to trzeba próbować jeszcze raz.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości