dietetyka

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
luk12342
Posty: 2
Rejestracja: 15 sty 2013, o 14:22

dietetyka

Post autor: luk12342 »

Powiedzcie mi czy faceci studiują też na kierunku dietetyka. Zastanawiam sie nad wyborem tego zawodu ale nie wiem czy mężczyzni też go wykonuja, bo z tego co słyszałem to zajmuja się tym raczej kobiety. Z góry dzieki za odpowiedź
goodman
Posty: 1854
Rejestracja: 17 maja 2012, o 20:50

Re: dietetyka

Post autor: goodman »

Dlaczego mężczyźni mieliby nie być dietetykami? Jest ich całkiem sporo i zwykle są dobrzy w tym co robią. Ci których znam, głównie zajmują sie żywieniem oraz suplementacją w sporcie i kulturystyce. Dobrym przykładem jest choćby dr Dariusz Szukała, autor wielu publikacji nt. ogólnie pojętej dietetykii i żywienia w sporcie

luk12342
Posty: 2
Rejestracja: 15 sty 2013, o 14:22

Re: dietetyka

Post autor: luk12342 »

A jak myslisz czy ten zawód ma przyszłośc ? Bo jak na razie na wszystkich forach to czytam że nie opłaca się nic i najlepiej siedziec na die i nic nie robić
brzuucha
Posty: 7
Rejestracja: 19 sty 2013, o 16:13

Re: dietetyka

Post autor: brzuucha »

Sieema
Studiuje dietetykę (1 rok) i mamy 7 facetów na 60 osób

Czy jest przyszłość po tym zawodzie ? Ja uważam, że jak najbardziej gdy wybiera się porządną uczelnie- najlepiej medyczną

Powiem tak ja na siebie mam 100 tys pomysłów, kierunek i przedmioty dają masę możliwości, ale może dla tego, że to jest coś co mnie mega kręci i kierunek moich marzeń. Aktualnie nie widzę siebie nigdzie indziej.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości