język

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Calvino
Posty: 220
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:45

Re: język

Post autor: Calvino »

Mam jeszcze jedno pytanie,już nie związane z językiem.Czy to prawda że na medycynie w krakowie chodzi się tylko 3 dni a npśroda i piątek są wolne?
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: język

Post autor: randomlogin »

Jak sie trafi z grupami. My tak mielismy jeden semestr na drugim roku - zajecia trwaly od wtorku do czwartku - za to faktycznie intesywnie, calodniowo.
Jak sie zaczna kliniki (wczesniej na 4. roku, teraz zdaje sie regularnie beda od 3.) to zajecia sa dzien w dzien dla wszystkich, tylko rozne dla roznych grup.

Tu masz plany - spojrz sobie na I rok (.bo wyzsze sa jeszcze dla starego programu, wiele nie zobaczysz - chyba ze tak swiatopogladowo chcesz) - wymysl jakis numerek grupy, i patrz kiedy ta grupa ma zajecia. I tak po kolei - pewnie jakies z co najmniej 1 dniem wolnym znajdziesz. No i nie licz wykladow oczywiscie - z nimi szanse na wolne maleja - chociaz nie sa zerowe.
Awatar użytkownika
Calvino
Posty: 220
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:45

Re: język

Post autor: Calvino »

randomlogin pisze: Do tego od 2 roku dodatkowo mozna wziac jezyk, grupy ruszaja zaleznie od zainteresowania, zawsze jest niemiecki, rosyjski tez chyba. Jakis hiszpanski? Na roznych poziomach.
A te fakultety są obowiązkowe czy tylko dla chętnych?
Awatar użytkownika
Calvino
Posty: 220
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:45

Re: język

Post autor: Calvino »

I w ogóle angielski jest dopiero od 2 roku.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: język

Post autor: randomlogin »

Krebse, Napisalem mozna, znaczy wlasnie tyle - ze mozna pojsc na dodatkowy jezyk. A angielski nie wiem jak teraz jest, my mielismy od 1. do 4. roku, teraz pewnie bedzie 2.-4. czy cos takiego. Szczerze po prostu nie wiem.
Awatar użytkownika
Calvino
Posty: 220
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:45

Re: język

Post autor: Calvino »

Ok,dzięki
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości